Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mozgás hatására nyíllaló...

Mozgás hatására nyíllaló fejfájás és hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Második napja fáj a fejem, ha mozdulatlan vagyok, olyan, mintha egy szűkebb úszósapka lenne rajtam, enyhén kellemetlen, de még tudok róla feledkezni.

Ha élesen nézek egyik oldalról a másikra, a szemöldököm vonalában behasít, főként a jobb oldali rész.

Ha felállok, mozgom, akkor pedig az egész jobb oldalam szétmegy. Emellé ahogy forgatom a fejem, a tarkóm, nyakam nagyon merev, és megállás nélkül 37.0-37.2 a hőm. Alapvetően 36.5nél nem magasabb.


Más tünetem semmi nincs, félek, nehogy covid legyen, de szagokat érzek, levegőt könnyen veszem, semmi más bajom nincs. Terhes nem lehetek, a menzeszem egy hete múlt el. (Olvastam hogy ez is okozhatja, de szerintem ebben az esetben nem)

Félek, hogy valami agydaganat, vagy ilyesmi.

Tudna valaki segíteni, mi lehet ez?

A vírushelyzet miatt nem nagyon mennék orvoshoz most.

Köszi!

22/l


2021. jan. 28. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam ezek mind együttesen a migrén eleje, algoflex és 2 nospa szokott segíteni rajta. Ha ebben a stádiumban nem veszek be gyógyszert, akkor utána hányás és foltokban látás társul hozzá és mivel nem marad bent a gyógyszer, bosszú a szenvedés. Ha gyakran visszatér, érdemes fejfájás ambulanciára elmenni.
2021. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!