Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet cukorbetegseg ?

Ez lehet cukorbetegseg ?

Figyelt kérdés
Sziasztok honapok óta ezekkel a gondokkal küszködök, gyakori furunkulus tehát 2 hetente havonta a combtőbe esetleg a nemiszerven, erős szagu vizelet főleg reggelente és zavaros ,főleg reggelente olyan mintha fel lennék fázva, rengeteg vizet iszom nagyon stresszes is vagyok olyan alkalmak is vannak mikor nem tudok egyáltalán oda figyelni a dolgokra úgymond koncentrációs zavar .menstruációm is teljesen megvaltozott régen 4 napig tartott es bő vérzés, most 7 napig és nagyon kevés és annak is elég erős szaga van.,egyszer egyszer nagyon fázom, máskor meg melegem van es reggel mire felebredek csupa víz vagyok és napközben is nagyon fáradékony vagyok van ugy hogy állva eltűntek aludni .az értelmes válaszokat akik voltak hasonló helyzetben köszönöm. A Cukorbetegsegre való hajlam megvan a családban édesapám az volt nagymamám bátyáim nem tudom ez mennyire öröklődik 25/L
2021. jan. 28. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleg egyszeru kideriteni, viszont egyikunk sem tudja megmerni a vercukorszinted.
2021. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a kedves válaszodat. Az ember nehezen szánja rá magát, hogy orvoshoz menjen főleg ha külföldön el ,és mint tudjuk a Corona vírus miatt nem is olyan egyszerű
2021. jan. 28. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell orvoshoz menni, netrol is rendelhetsz ilyen eszkozt, ami meri a vercukrodat.
2021. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináltass egy labort, az kimutatja. Vagy veszel patikába tesztet, vizeletből kiderül hogy van e benne cukor.
2021. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Függ a génektől. Leggyakoribb tünetek: fogszuvasodás, hízás/fogyás, sokat eszik, sokat iszik, viszket a bőre, gyakori furunkulusok. Igen, lehet, főleg ha a családban is van. Tényleg érdemes lenne megmérni a vércukrodat, gondolom akkor tudod, hogy hogyan kell, vagy a családban van valaki, aki elmondja.
2021. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogyan kell csak most épp nincs merom de mindenképp el megyek az orvoshoz viszketni is szoktam egyszer egyszer túlsúlyos os vagyok
2021. jan. 28. 18:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Viszont sokat nem eszek rengeteget dolgozom és mégsem fogyok egy kilót sem .sokkal lassú az anyagcserem
2021. jan. 28. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, hogy minden tünet megjelenjen.
2021. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!