Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki az aki ismer coviddal...

Ki az aki ismer coviddal fertõzött embert? Vagy aki már túl esett rajta?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én és a családom is átestünk rajta.
2021. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Legalabb harom munkatarsam, ket tusszentes es kb 3 nap, igazolt fertozottek voltak
2021. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is átestem rajta decemberben. Azóta sincs szaglás és ízérzékelés.
2021. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én elkaptam novemberben, a vőlegényem is.

Nekem kb 5 hét volt mire nagyjából rendbejöttem, de még mindig fáradékony vagyok és nem érzem rendesen a szagokat meg az ízeket, pedig 23 éves vagyok és nincs krónikus betegségem.

2021. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Én 55 évesen, alapbetegség nélkül de túlsúlyosként egy hónapig voltam táppénzen covidos tüdőgyulladás miatt. A többi családtagunk (hat igazolt fertőzőtt) 7-10 nap alatt rendbe jött, volt aki nagyon rosszul volt, mások kevésbé.
2021. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban szerencsére senki sem kapta el, de a főnököm, aki ráadásul kismama elkapta, és az egész családja.
2021. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%

Nekem az egész családom belehalt és csak én maradtam életben hogy megírhassam itt a gyakorin. :-D

Egyébként pedig a haverom a felesége és gyerekei, idős szüleik benne voltak de semmi extra pedig durva volt mert kórházban kapták el közvetlenül mert ott dolgoznak.

2021. jan. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kisfaluban tanítok. Itt elszabadult. A fél osztályom családostul, a tantestületből öten, beleértve engem is betegek voltunk. Más osztályokban 1-4 fő.

Mindenki enyhe, vagy még annál is enyhébb tünetekkel megúszta.


A szélesebb ismeretségi körömben egy egészséges 62 éves férfi viszont meghalt Covid okozta tüdőgyulladásban.

2021. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Gyerek iskoláján végigment, egy hónapig digitális tanrend volt. Elkapta ő is meg tőle mi is. Ő hamar rendbejött, nálunk kb 2 hét volt, influenzaszerű tünetekkel.

Távolabbi ismerősi körben többen vesztettek el szülőt, idős rokont. Van akinek a szaglása egy hónap után se jött vissza.

2021. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, rokonok is és távoli ismerősök is elkapták. Nagynéném belehalt--idősotthonban lakott, ott minednki elkapta.
2021. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!