Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Attól még, hogy be lettem...

Attól még, hogy be lettem oltva (meg volt a második is), lehetek hordozó, vagy ez által senkit sem veszélyeztetek?

Figyelt kérdés
Vírus tagadók kíméljenek!
2021. jan. 29. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Annyiban tudsz fertőzni, mint bármelyik tárgy, még ha hülyén hangzik is.

Elkapni el tudod, de mire annyira elszaporodna benned, hogy normál módon fertőzhess, az immunrendszered legyőzi.

Viszont ha közvetlenül rátüsszentesz valakire/valamire, akkor a váladékban ott lehet a vírus.

Ugyanígy ha megfogsz valamit, amin itt van, tovább tudod adni.

Viszont így a terjedés esélye jóval kisebb.

2021. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
El is kaphatod ,és fertőzöl is akkor.
2021. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Pontosan ezt még senki sem tudja. Az AstraZenecával kapcsolatban olvastam róla, hogy a klinikai vizsgálatok során erről is gyűjtenek adatokat, és elvileg azok az oltottak nem fertőznek tovább, de a klinikai vizsgálatok utánkövetése még 2022 nyaráig tart, az eredmények végső kiértékelése csak azután várható.
2021. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Persze hogy fertőzhetsz.


Amúgy mi az hogy vírustagadó? Hogyan definiálod le? Ki számít vírustagadónak? Miért?

Csak érdekel, mert még olyan emberrel nem találkoztam aki tagadta volna a vírus létét.

2021. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem egy párat hallottam már, aki azt mondta rá, hogy ez csak egy beetetés, népírtás, meghogy eddig is meghaltak emberek nap mint nap... És még sorolhatnám
2021. jan. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!