Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy göb?

Pajzsmirigy göb?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már?

Mi történt vele,magától elmúlt vagy műteni kellett?


Fél évenként szoktam járni vérvételre,szerdán voltam ultrahangon,illetve vérvételen.Az ultrahangon találtak egy s mást a nyakamnál,mini csomókat meg tőlük nem messze elhelyezkedve egy "göböt" ami elvileg nagyon kicsi és az orvos nem tudott következtetni hogy mi lehet a probléma csak hogy "valami kezdődik".

Gondolom ha jön majd a véreredmény akkor igazából kiderül,mert azon lesz majd időpont,ha nincs baj akkor gondolom fél év megint ha van valami akkor előbb.


De igazából az érdekel hogy valakinek volt e hasonló,mi lett vele.



2021. jan. 29. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem göbös a pajzsmirigyem (vagy csak volt??), sok évvel ezelőtt kivizsgáltak. A vérkép rendben volt, csináltak biopsziát, az is negatív lett. Azt mondták, évente menjek ellenőrzésre, no, azóta sem voltam..
2021. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2021. jan. 30. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2021. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem volt egy nagy göböm ami sajnos rákos sejteket tartalmazott(ez azért ritka). Kiszedték az egészet kaptam két radiojód kezelést és gyógyszert! Azóta egészséges vagyok (2éve)😊

27 éves voltam és azóta mindent másképp látok. Jó orvosokhoz kerültem és komolyan vették az egészet.

Kívánom ,hogy neked is szerencsésen alakuljon. A göbök kevesebb arányban rosszindulatúak. Engem is az utolsó pillanatig bíztattak ,hogy nem biztos ,hogy rák. De a lényeg ,hogy már vége.

2021. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2023. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia, 4es vagyok😊

Én jól vagyok és idén készülök az esküvőmre :) Ti jól vagytok??

febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!