Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vasárnap este volt egy kisebb rosszullétem. Vert a szívem hány ingerem lett gyomorgorcs. Sajnos foglalkoztam vele és olvastam pánik betegséget lehetségesként. Azóta minden nap egész nap rosszul vagyok, szorongok, elbambulok csak nézek magam elé, hány ingerem van étvágytalan vagyok, esténként remegek és hangulat ingadozasaim vannak. Voltan orvosnal elmentem laborba néztek pajzsmirigy problémát és teljes verkepet de nem találtak eltérést elv minden jó, kaptam beutalót pszichatriara és írt fel grandixot. Tudom enyhíteni a rosszul letemet neha el tudom mulasztani. Viszont amit észre vettem hogy a fejem hátsó része a (talán kis agy van ott?) Fáj enyhén ma pedig már szédülök is szintén a fejem hátsó részétől húz ez a szédülés. Tudnátok segíteni hogy mi lehet a bajom illetve milyen orvoshoz menjek?

2021. jan. 29. 20:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Illetve hasonlít a szédülés ahhoz mintha be lennék csiccsentve vagy valami hasonló, nagyon nem bírom már és kivagyok borulva
2021. jan. 29. 20:09
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Akihez mész szakorvos ő majd remélhetőleg meg tud nyugtatni hogy nincs semmi bajod.
2021. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mérj vérnyomás mikor rosszul leszel
2021. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mértem és rendbe volt
2021. jan. 30. 08:04
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt pánikrohamom egy hete, és azóta szédülök én is, tudom milyen neked :/.


Hát próbáld meg a pszichológust hátha segít , én holnap megyek :), illetve próbálj meg relaxálni , feküdj le, dugd be a füled, majd keress valami relaxációs-nyugtató zenét , csukd be a szemed és lélegezz lassan és nagyokat az egy kicsit kikapcsolja a gondolataid és talán segíthet is :D nekem szokott néha .


Szédülést meg valószínű a szorongás/depresszió okozhatja , remélhetőleg nekem is hamar elmúlik mert tudom milyen rossz .

Mintha meginnál 2-3 doboz sört (már akinek :D) és kicsit kezdesz berúgni és nem tudsz másra gondolni nagyon csak erre (legalábbis nálam ez van) és ezzel is idegesíted magad.

2021. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazából most hogy eltelt egy hét, jobban vagyok, reggel nehéz akkor van még kis gyomorgorcs és hányinger, de mar nem tart egesz nap, letudom győzni el tudom mulasztani es csak este jön rám kicsit, viszont a szédülést nem tudom elmulasztani, lehet mástól van
2021. jan. 31. 22:19
 7/18 anonim ***** válasza:
A szédülés a pánik egyik tünete.
2021. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Benzsi95 ***** válasza:
51%
CBD olaj
2021. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2021. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérj CT-t! Lehetséges, hogy galandféreg van a fejedben! Ha eszel húst, van rá esély, és sajnos sok orvosnak nem jut eszébe.
2021. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!