Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi fog történni, ha nem...

Mi fog történni, ha nem regiszrálnak elegen a koronavírus elleni oltásra, várható úgy is enyhítés?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 08:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%

@6.

Nem szép dolog hazudni, ezt, nem tanították neked?:D

Nem tudom, hogy feltűnt-e, de a kérdésben NEM az volt, hogy jöjjenek ide a szellemi fogyatékosok, hogy sírhassunk egy jót azon, milyen hülyék, úgyhogy @2, 9, 10, eltévesztettétek a kérdést és a kategóriát. Esetleg az ezóban próbálkozzatok, oké?

2021. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#2 Elvileg húsvét körül terveznek tárgyalni a korlátozások enyhítéséről, ezt jelentették be. Hogy a valóságban is így lesz-e, az majd kiderül.
2021. febr. 1. 09:07
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

#13

Ezzel hitegetnek.

Csak akkor lesz enyhítés, ha kiköveteljük magunknak, különben az emberiség szolga sorsra jut.

Meg lehet állítani ezt az őrületet, és a visszájára fordítani, ha elegen összefogunk.

2021. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%

Eddig minden tény és bizonyíték arra utal, hogy a (nyugati) vakcinák biztonságosak, alig fordult elő anafilaxiás sokk, hatásosak. Ellenben sokakat nem lehet beoltani, az ő védelmükben kell elérnünk a nyájimmunitást. Ha érdekli az embereket, elolvashatják az erről szóló kísérletek lefolyását, eredményeit, stb..

Húsvét körülre talán már be lesznek oltva a veszélyeztetettek, így az eü.-re nehezedő teher csökken, és indokolt lehet bizoyos korlátozások lazítása. Tehát van ebben ráció, bár én nem halottam még ezt.

2021. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
hallottam*
2021. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%
13: Teljesen igazad van!
2021. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
36%
14: Dili.
2021. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem lesz elég beoltott, akkor majd kötelezővé teszik bizonyos csoportok számára. Ezt nyilván nem kötik most az orrunkra, pláne, hogy akár titokban is maradhat, mert nem lesz rá szükség.
2021. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!