Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van még itt olyan, aki folyama...

Van még itt olyan, aki folyamatosan beteg, ti mit tesztek?

Figyelt kérdés
Én már nem bírom tovább... Egyik vírus után a másik...
2021. febr. 2. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a hasam rossz folyton :(

1-2 hétig oké, aztán újra rosszul vagyok. Többnyire hasmenéses dolog, vagy görcsök. Nem vagyok ételallergiás...

Már engem is nagyon idegesít...gondlom a vírusokkal sem más a helyzet.

Immunprobléma?

2021. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, anymá tanár, évek óta állandóan beteg.
2021. febr. 2. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyenge az immunredszere és összeszedi a diákoktól. Az iskolában mindig beteg valaki. Erre tudok tippelni.
2021. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Áteresztő bél szindróma tipikus kísérőjelensége.
2021. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki állandóan beteg, az nem véletlen. Én azt gondolom, hogy ép testben ép lélek kvázi működik; ha rendben van a fej és a lélek, akkor könnyebb rendben lennie a testnek. A folyamatos betegség nekem azt mondatja, hogy az immunrendszer le van kötve mással, és nem tud a vírusok ellen teljes odaadással harcolni. Szerintem ez, ami leköti az immunrendszert, a stressz lehet.
2021. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
volt már. Menjél dokihoz irass valami vitamint vagy antibiotikumot.
2021. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5 vagyok.

lemaradt: ha tartós betegségről nincs tudomás...

2021. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vérvétel kimutatta, hogy bakteriális vagy vírusos fertőzés. De nem hozom haza a vírusokat úgymond, egy házban meg lehetetlen nem elkapni....
2021. febr. 2. 17:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként tanév kezdete óta ez kb. a 20. betegség, a mostani is nagyon durva... Azt sem veszi észre, hogy lefertőzi a családját, hogy miatta beteg folyton mindenki, hogy full taknyosan, lázasan betegen járja az iskolákat.... Nem egyszeri eset, hanem hetedik éve FOLYAMATOSAN szeptembertől júniusig egyik betegségből ki, másikba be. Már rengetegszer elhatáeoztam, hogy elköltözöm, mert erre rámegy az életed, nem szedhetsz folyamatosan lázcsillapítót hónapokog stb. A szervezet tönkreteszi az ÁLLANDÓ betegség. Nem egy meg kettő egy évben, hanem legalább 30-40. Mire elmúlik az egyik, jön a másik... Szerintem ilyen a világon nincs... Őt mondjuk nem érdekli, nem hisz ebbenszeeinte a hidegtől betegszik meg, vagy mert nem hord zoknit...
2021. febr. 2. 23:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Fokhagyma 1 gerezd 10 napig, pihenni pár napot és újra... jó immunrendszer erősítő... én sose vagyok már beteg:D elején a gyomrot nagyon csípi par percig, de 3.-ik alkalomnál jobb lesz:)
2021. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!