Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírusból kigyógyulva...

Koronavírusból kigyógyulva más is érez még tüneteket?

Figyelt kérdés

Decemberben átestem a vírusfertőzésen. Annyi tünetem volt akkor, hogy szag és ízérzékelésem elment, valamint be volt dugulva az orrom. Miután megkaptam a negatív pcr tesztet, örültem, hogy túl vagyok rajta.


Aztán néhány nappal később jött az álmatlanság, valamint a heves szívdobogás. Napokig semmit nem tudtam aludni, a szívem úgy vert sokszor, hogy azt hittem végem. A hangulatom totál depressziós lett, semmihez sincs kedvem. Ehhez társult egy nagyon erős fáradékonyság. Többször szédülök, fáj a fejem, teljesen le vagyok lassulva a covid előtthöz képest. Kardiológusnál negatív minden, vérkép is jó.


Más is tapasztalja ezt, hogy viszonylag enyhe tünetekkel átvészelt betegség után mintha ráfújták volna a fáradtságot, depressziót?



#Covid elhúzódó
2021. febr. 5. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Én a 9-es vagyok.

A neurológus professzor, akinél voltam azt mondta, hogyha az idegrendszert megtámadta, akkor az akár 1 év is lehet, amíg valaki teljesen felépül belőle.

Én szédülésre Arlevert-et kaptam, nálam működik, szűnteti a panaszokat, de nem mulasztja el. Illetve idegvédőnek Milgamma-t javasolt. Várni kell, nem lehet mit csinálni sajnos.

2021. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Sziasztok


Én 2020 novemberében voltam covidos enyhe tünetekkel, viszont ami utóhatásként kijött az borzalmas.... szorongás, sírás rohamok, hát és mellkas fájdalom, néha erős néha tompa fej fájás, szédülés, gyengeség, szorító érzés a torokban, fantom szaglás , persze nem minden tünet egyszerre van rajtam egy nap hanem minden nap változó melyik jön elő.. van 1-2 olyan nap amiken jól érzem magam de a többi nap rémes:/

2021. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!