Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomor tajekon is lehet...

Gyomor tajekon is lehet erezni a sziv verest?

Figyelt kérdés

Ittunk sokat aztán elaludtam. Felébredtem éjjel, és arra lettem figyelmes, hogy a gyomronál olyan érzesem van, mintha össze vissza verne a szívem (voltam nemrég kardiológiai vizsgálaton EKG, terheleses Ekg, szív ultrahang es nem talaltak semmit ami szivrirmuszavarra utalna) pedig neha ugy erzem , mintha rosszul verne a szivem, es a vernyomasmero is többször kiírta már.

A főkérdés, hogy gyonor tájékán a szívem dobogását érezhettem, vagy valami mást?



2021. febr. 7. 05:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha igen, de max pár percig. De ez kb olyan érzés mintha bárhol máshol éreznéd. Nem hiszem, hogy aggódnod kellene. De lehet, hogy nem pont ugyanarra az érzésre gondolunk.
2021. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta ?
2021. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!