Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha úgy érzem hogy nem ver...

Néha úgy érzem hogy nem ver egyenletesen a szívem. Szívritmuszavar?

Figyelt kérdés
Pihenéskor is, illetve mozgás után is úgy érzem néha,mintha nem verne egyenletesen a szívem, extra ütést érzek. Júliusban voltam kardiológusnál akkor magas pulzus miatt, de nem találtak semmit, valószínű a stressz okozta. Újra ki kellene vizsgáltatnom magam? 21/L

2021. febr. 11. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem érzed teljesítmény romlást addig nem gond .
2021. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most ugyanebben a cipőben járok. 18/F.

Kb 8 napja kezdődött de úgy hogy mindennap van. Voltam már az ugyeleten, háziorvosnal, EKG, vérvétel volt eddig. M Volt magasabb a vérnyomásom de ismerem magam és szerintem az inkább az izgulástól van. Nem vesznek komolyan szerintük tuti hogy a stressz. Érdekes hogy egész nap érzem szinte de vizsgálat közben mindíg pont elmulik a ritmuszavar.. Van időpontom kardiologiara hátha attól okosabb leszek. Egy ultrahang+holter után nyugodnék meg csak. Ha neked csak néha csinálja igazából az simán lehet ártalmatlan extra üres a stressztől.

2021. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy többször is van igazából, csak nem érzem. Én is csak kardiológia után nyugodnék meg, majd írd meg mi történt.
2021. febr. 11. 21:55
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Mindenképpen ki kell vizsgàltattnod!
2021. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam kardiológusnál, készített szív ultra hangot, terheléses vizsgálatot, negatív lett minden, lett 24 órás holter vizsgálat is, ez 1042 extrasystolet mutatott ki, elvileg ez kevés. Nem írt rá gyógyszert, úgyhogy remélem így nincs baj.
2021. máj. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!