Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Paget-kór 18 évesen? Ugye nem...

Paget-kór 18 évesen? Ugye nem lehet?

Figyelt kérdés

Tökéletesen azok a tüneteim (kiütés, viszket, váladék csak úgy, száraz, hámlik, csak az egyik mellbimbómon), már aludni sem bírok annyira viszket és fáj ezért rákerestem hogy amíg eljutok bőrgyógyászhoz addig nem tudok e valami krémmel enyhíteni a tüneteken és csak ezt hozza be. Minden oldal csak erről ír és azért nem gondolom hogy csak sima kidörzsölődés vagy ekcéma mert ez már vagy elmúlt volna vagy másmilyen.

De azt írják hogy csak idősebbekre jellemző, de most kicsit megilyedtem. Persze tudom hogy a google mindig a legrosszabbat hozza fel, de értitek..

Esetleg van valami tippetek hogy mivel kenjem be? Már kb 1 hónapja van, először testápolóval kentem hogy hátha csak kiszáradt, az nem segített aztán aloe verával aztán bepanthennel de egyik sem segít, semmit sem enyhül:(

Nyugtassatok meg hogy nem lehet rák



2021. febr. 11. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem fogja tudni megmondani senki.


A bőrgyógyász a lényeg, hogy elmenj. Ha oda csak később jutsz, először menj el a háziorvoshoz, hátha látott már ilyet.

2021. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gomba is lehet.
2021. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, gomba, fertőzés bármi. De paget kór biztosan nem.
2021. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!