Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet mellrákom 18 évesen?

Lehet mellrákom 18 évesen?

Figyelt kérdés
Na szóval ott kezdeném hogy a mellemben rengeteg csomó van, és nem rég felfedeztem a jobb mellemben egy nagyot, amit akkor is érzek ha csak épp hogy hozzáérek.Utanna olvastam a tüneteknek, és a váladékozáson kívül majdnem mind megvan (mindkettő mellemen) .Azt tudni kell hogy nagyon nagy melleim vannak,és az egyik lényegesen nagyobb már régóta.Januárba fogok elmenni kivizsgáltatni,de azért írok ide mert kicsit megilyedtem.

2020. dec. 28. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, barmi megtortenhet, azert, mert gyakoribb idosebb korban, sajnos nem zarhato ki. Azonban nem kell a legrosszabbra gondolni, lehet, hogy “csak” cisztad van, vagy valami mas, ami nem rak.
2020. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, a rák nem kor alapján válogat.
2020. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ne iJedj meg! [link]
2020. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Minden lehet, de ebben a korban a mellrák valószínűsége nagyon csekély.
2020. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Szinte teljesen kizart, 1 a 100000-hez vagy kisebb az eselye.

Kivizsgalasra persze menj el.

2020. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

pontosan 1:5263 az esélye a statisztikák alapján

[link]

2020. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!