Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Küzd még valaki pánikbetegségg...

Küzd még valaki pánikbetegséggel úgy 20-30 évesen, hogy az szívtájéki panaszokat is szimulál neki rendszeresen?

Figyelt kérdés
Jól esne pár hasonló cipőben járó emberről tudnom, csak hogy lássam, nem vagyok egyedül vele. :-( Olyan depressziós vagyok sokszor tőle. :-(

2021. jan. 15. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Édesapámnak voltak illetve vannak ilyen tünetei a mai napig. Szóval ő együtt érezne veled:)
2021. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyik rokonomnál van ugyanez sajnos. Szívrohamszerű érzés, hányinger, rosszullét.

Esetleg nem tudod valami konkrét dologhoz, eseményhez kötni a rohamokat, ami kiváltja?


Én is pánikbeteg vagyok, de nálam kicsit máshogy néz ki egy roham: remegés, zsibbadás... borzasztó rossz.

2021. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 eves korom ota ez van, most vagyok 20. Es 3 embert is ismerek rajtam kivul, aki mar 18 eves kora alatt panikbeteg lett.
2021. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz rengeteg pánikbeteg van, nem csak szívpanaszt okozhat hideg veríték halálfélelem hányás szinte mindent. És egyre több lesz, ha nem lenne mitől pánikolni, csinálnak még száz okot.
2021. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
𝗡𝗲𝗸𝗲𝗺 𝗶𝘀 𝗲𝘇 𝘃𝗮𝗻
2021. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívnél nyomó érzés nálam is előfordul, bár nálam tavaly óta a szédülés dominál rettenetesen, van hogy napokig, hetekig jobb, de utána elkezdődik egy "ciklus"? és pár napig úgy szédülök, hogy sokszor azt várom hogy itt a vég, agyvérzés és kapufa, de elmúlik utána pár napon belül. Most is pont így vagyok, rettentően szédülök és imbolygok, lehet a front is rásegít.
2021. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Benzsi95 ***** válasza:
En is az vagyok 4 éve, 25 éves vagyok, vannak könnyű pillanatok meg nehezebbek! De nyugi ez a modern ember betegsége :(. Ki lehet belőle jönni én mostanában elkezdtem a CBD olajt használni és pozitív tapasztalatom van eddig
2021. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!