Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet a nagy viharban való...

Lehet a nagy viharban való kintlét miatt betegség?

Figyelt kérdés

Igazából már pár napja nem éreztem olyan jónak a torkom, csütörtökön a nagy viharos hóesésben kint voltam, lenge öltözetben, aznap este fájt a fejem is igen erősen.

Aztán péntekre hirtelen előjött a végtagfájdalom, minimális száraz köhögéssel.

Ez a végtagfájdalom még most is tart, tegnap olyan mértékű volt, hogy kb sírni tudtam volna..

Egyszer fáztam, gyógyszer után pedig izzadtam, mint a kutya.

Ma pedig már a szaglásom kb a legminimálisabbra csökkent, de az ízeket érzem.

Ugye ez csak megfázás, és nem koronavírus akar lenni?



2021. febr. 13. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Mivel a leírt tünetek akár COVID-ra is utalhatnak, így csak a teszt tudja megmondani, hogy az-e.

Segíthetik egyébként a különböző stresszek a fertőzések kialakulását. Ilyen stressz lehet a hideg is.

2021. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Egy évvel ezelőtt influenzás voltam, 5 napon keresztül nem mozogtam, mert nem kaptam levegőt terhelésre. 10 napja vagyok covidos, egyetlen tünetem az ízérzékelés elvesztése. Inkább fulladnék 5 napig...
2021. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Ezzel csak annyit akartam, hogy lehet más betegség is.
2021. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit kezdek megijedni, mert már ott tartok, hogy nem érzem a magamra fújt erős parfüm illatát sem..
2021. febr. 14. 00:03
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem kéne minden lepkefingnyi tünetet a COVID-ra fogni.
2021. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!