Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire gyanakodjak ?

Mire gyanakodjak ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy pár ideje a székletemben piros pöttyök vannak és ami után a rendes székletet ki törlöm azután a vért kel töröljem mert jonnek a wc papira a vér foltok..

Végbelem néha szokot viszketni ezért bélféregre gyanakodtam vermoxot szedtem..

Ma egész nap ilyen szúró féle csikarós fele bugyborékolást éreztem.. ezt mkst mi lehet?


Ez most aranyér lenne vagy bélféreg?



2021. febr. 10. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te ugye nem az állandóan Vermoxról írkáló kérdező vagy?


A viszketés egy dolog, nem feltétlenül féreg az oka, javasolt odafigyelni a székletre. Viszont a férgek nem okoznak vérzést, és mivel mondom hogy leginkább a WC papíron van, ez a végbélből jön, ami lehet egy repedés, aranyér, stb. Menj el a háziorvoshoz, meg kell nézni tényleg van e vér a székletben, vizsgáljanak ki, ez nem normális dolog, főleg ha napok óta tart.

2021. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már kiírtad vagy 3x
2021. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!