Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki milyen oltást kapott Covid...

Ki milyen oltást kapott Covid ellen, és milyen mellékhatást tapasztalt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 13:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
56%

érdekes, amikor a korona által meghalt emberek számát kellett feltolni, akkor mindenki koronában halt meg, még akkor is, ha májelégtelenség, szivroham vagy a cukorbetegsége vitte el, egytől egyig a halotti papirra azt irták, hogy korona (egynél sem végeztek boncolást, csak ránéztek és puff, megvolt a diagnózis)

most hogy sorra jönnek a mellékhatások meg a halálesetek, legyintve elintézed azzal, hogy amugy is előjött volna nekik ez meg az a betegség, amugy is meghalt volna, csak épp véletlenszerű hogy pont most kapott oltást


az egyik idősek otthonában (ahol 2020-ban egyetlen haláleset SEM volt), hogy lehet, hgoy mikor december végén elkezdtek oltani, január 16-ára már 14 lakó elhunyt? Azok amugy is pont meghaltak volna mind ugye? Abszolút véletlen, hogy pont elötte pár nappal kaptak oltást, ugye?


én nem az oltások ellen vagyok, megkaptam én is az összeset, amit gyerekkorunkban kötelezően adtak


DE gondolkodjunk már emberek. Az oltás ötlet és az oltás injekció között általában 7-10 év telik el klinikai kutatások, tesztek, állatkisérletek, stb.

Ezek a mostaniak viszont 1 éven belül kifejlesztésre kerültek. Ráádásul nem olyan a mechanizmusuk mint a régi oltásoknak, nincs bennük legyengitett kórokozo, hanem mrna van benne. mrna oltással eddig 2 állatkisérletet folytattak, macskák meg vadászgörények között. Egyik a SARS másik a MERS idejében.

Az összes állat elpusztult. Nem az oltásba... hanem a virusba, amit az oltás után beadtak nekik, hogy megnézzék, hogy az oltás elérte-e a hatását. Az állatok immunrendszere fel sem ismerte, hogy támadás alatt van. A virus észrevétlenül bejutott a szervezetükbe, elszaporodott és a belső szervek leállásához és vérmérgezéshez vezetett.

Soha nem volt még emberi kisérletezésre engedély adva az mrna oltásokat illetően. Nem álltak hónapok-évek adatai a kutatók rendelkezésére a különböző mellékhatásokat illetően. Most meg elkezdtek oltani, hullanak az emberek mint a legyek, de te elintézed azzal, hogy álhirek...


én kérek elnézést, lehet lepontozni

2021. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"érdekes, amikor a korona által meghalt emberek számát kellett feltolni, akkor mindenki koronában halt meg, még akkor is, ha májelégtelenség, szivroham vagy a cukorbetegsége vitte el, egytől egyig a halotti papirra azt irták, hogy korona (egynél sem végeztek boncolást, csak ránéztek és puff, megvolt a diagnózis)"

Nem érdekes, mert nem igaz. Akinek a szervezetében kimutatták a vírust, és a halált okozó komplikációk a covid által okozottak voltak, az covid áldozat. Ez elég egyértelmű. Nem "csak ránéznek", hanem elvégzik a vizsgálatokat.

Mivel nem jönnek sorra a halálesetek, amik bizonyíthatóan az oltás miatt történtek volna, majd akkor nem fogunk legyinteni, ha be is bizonyítják ezeket.

Az idősotthonos sztorid szimplán nem igaz. Minden idősotthonban rendszeresek a halálesetek, már ebből is egyértelműen megállapítható.

Az oltások kifejlesztése általában azért tart sokáig, mert meg kell küzdeni a bürökráciával, és pénz sincs mindig olyan rengeteg. Most egyik sem volt, ráadásul készen állt egy technológia rá.

Hogy a kísérletes mondataid igazak-e, nem tudom, mert nem hivatkoztad le(miért is tetted volna?:D), mindenesetre teljesen irreleváns, mert ezek az oltások viszont tökéletesen átmentek minden állat -és emberkísérleten. Nem kezdtek el hullani az emberek, mint a legyek. Azért intézem el azzal, hogy álhír, mert az. De ott a lehetőség, hogy bebizonyítsd az adott halálesetekről, hogy az oltás miattiak. Számtalan ilyen esetet megvizsgáltak, eddig tudtommal egyetlen esetben sem sikerült ezt bebizonyítani(de asszem egy esetben valószínűsítik, hogy az oltás okozta anafilaxiás sokk volt a ludas-ez 1 a sokmillióhoz arány). Ja, és normális eltérés sincs a korábbi halálozási adatokban a beoltott népességarányra vetítve.

2021. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
37%

"Nem "csak ránéznek", hanem elvégzik a vizsgálatokat." miféle vizsgálatokat? egyszer sem csináltak boncolást, még akkor sem, amikor a gyászoló rokonok kérvényezték. Elintézték azzal, hogy kovidba halt meg...



"Az idősotthonos sztorid szimplán nem igaz. Minden idősotthonban rendszeresek a halálesetek, már ebből is egyértelműen megállapítható." te most direkt megjátszod az ostobát, ugye?

Egész 2020/ban egy darab haláleset nincs abban a bizonyos otthonban, de mégcsak komolyabb betegség sem. Dec végén elkezdenek oltani és Jan közepére 14 halott, plus a többi oltott között pedig mindenféle durva mellékhatások. Jah, mert amugy is lebénult volna a néni arca ugye, tök véletlen hogy pont előtte pár napja kapott szurit. Nem lehetsz ennyire vak. De ha a te nagymamádról lenne szó már nem intéznéd el annyival, hogy 'rendszeresek a halálesetek'



"Az oltások kifejlesztése általában azért tart sokáig, mert meg kell küzdeni a bürökráciával" Lópha$zt! Azért tart sokáig, hogy éveken át tartó teszteket tudjanak csinálni, amivel figyelik a különbőző mellékhatásokat, elváltozásokat, amiket az oltás okozhat. Elöszőr állatokon tesztelik, és ha az biztonságosnak mutatkozik, akkor jönnek az emberi tesztek. De ezt a mostanit nem tesztelték állatokon, rögtön ment az emberi kisérlet, abból is kb. 32ezer jelentkező, annak csak a fele kapott oltást, a többi placebót, vagyis volt 16ezer aki tényleges oltást kapott aztán fogtak a 16ezerből kb. 150et, akit nagyon alaposan megvizsgáltak és annak alapján kijelentették, hogy ez az oltás jó. Tehát nem harmincezer embert teszteltek (a 7 milliárdból) hanem csak 16e-t, és annak is csak a töredékét vizsgálták meg alaposan.



Hogy a kísérletes mondataid igazak-e, nem tudom, mert nem hivatkoztad le(miért is tetted volna? [link]



EudraVigilance adatbázis európai jelentésekkel:


Moderna mellékhatások:

[link]


Pfizer mellékhatások: [link]


CDC (amerikai járványügy) oltás halál: [link] (lap alján I Agree majd Request Form fül)

2021. febr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

-Például elvégzik a PCR-teszteket, sokszor többet is.

Ezek után a halált okozó tünetekből szinte egyértelműen meg lehet állapítani, hogy a covid volt a halál oka. Amit tudnál, ha bármennyire is értenél a témához.

- Tehát még egyszer: az idősotthonos sztorid szimplán nem igaz.

Miért ragaszkodsz ennyire a hazugságodhoz? Ez egyértelműen belátható abból, hogy nincs olyan idősotthon, ahol se haláleset, se komolyabb megbetegedés ne lenne egy éven keresztül- de ami a lényeg, hogy képtelen voltál ezen hazug állításodat egy hiteles forrással

igazolni. Vajon miért nem tetted meg? Annyi lett volna, hogy kikeresed az adott idősotthon hivatalos jelentéseit a lakóiról.

- Megint egy HAZUGSÁG, méghozzá talán a legnagyobb.

Itt dőlt el azt hiszem véglegesen, hogy ennek a "vitának" nincs értelme, mert még a mondataimat sem tudod értelmezni, és össze-vissza terelsz, hazudsz.

[link]

[link]

Rézuszmajmokon tesztelték... Persze lehet, hogy ők neked nem számítanak állatnak. Na meg nem 32 ezer, hanem 40+ ezer emberen, ennek a fele volt a kontrollcsoport.

Mivel ennyi idő alatt is minden egyes tesztelési fázist megcsinálták a Pfizerrel, az az érvelésed sem állja meg a helyét, hogy e miatt szokott sokáig tartani az oltások kifejlesztése.

Nem tudom, hogy az utolsó három linked milyen célt szolgált.

2021. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Ja, a CDC-s link a VAERS adatait tartalmazza, amik, mint ugye ott is le van írva, meg itt is leírtam, nem az oltás mellékhatásait, hanem

minden, attól akár tökéletesen független mellékhatásokat is tartalmazza, lényeg, hogy utána jelentkezzenek. (azaz minden idézem:"possible side effects")

Tehát megint bukta:DDD

Szerintem ebből már nem jössz ki jól sehogy sem. Ami még kihúzhat a csávából, az az, ha az idősotthonos állításod bebizonyítod.

2021. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

"Például elvégzik a PCR-teszteket, sokszor többet is." - köztudott hogy a pcr teszt egy nagy kamu (a who és az fda is elismert) de ne várd, hogy a magyar tévében bemondják főműsoridőben:


[link]


[link]


[link]


"Miért ragaszkodsz ennyire a hazugságodhoz?" ez nem az én hazugságom, hanem az ővé, vele vitatkozz, hogy miért hazudik: [link]


"Nem tudom, hogy az utolsó három linked milyen célt szolgált." talán nézd meg őket és megtudod

az épp aktuális mellékhatásokról szóló jelentéseket láthatod, de az alapján, hogy milyen vehemensen támadtad az idősotthon sztorit, ebbe is belekötsz mindjárt, szóval hajrá

2021. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

valaki rááldozta az időt-energiát-pénzt, hogy megcsináljon egy majdnem 2 órás videót


[link]


vendégem vagytok egy sörre (ha kinyit a kocsma) (vagy üccsi) ha végignézitek és utána visszatérünk ide vitázni :)

2021. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

-" A PCR teszt egy nagy kamu"

Kösz! Ennyi elég is:) A PCR tesztek bizonyítottan hatásos, 90% körüli pontosságú tesztek. Persze nem tökéletesek, előfordulnak fals pozitívak, de minden teszt esetében, és ezek a legjobbak diagnosztizálási célra, ha többet végeznek, akkor meg még sokkal pontosabb. Az esetleges mellkas CT, stb.-ről nem is beszélek, amik szintén nagyszerű diagnosztizálási módszerek. De még egyszer:

kösz, hogy rávilágítottál, milyen színvonalat képviselsz- aki a PCR teszt hatásmechanizmusát és az azt igazoló kísérleteket sem képes felfogni, aki bitchute videót linkel az állításának igazolására:DD

Tehát még mindig nem mutattál semmilyen hivatalos adatokat az adott idősotthonról, amikkel alátámaszthattad volna az állításod. A tipikus konteós oldalon beszélő emberke sem tett ilyet. Milyen érdekes:D

-Megnéztem azokat a linkeket, ezért mondom, hogy nem értem.

Ugyanis az egyik a VAERS adatokat tartalmazza, amik nem a bizonyítottan, valóban oltáshoz kötődő mellékhatásokat tartalmazza, mint már ezerszer el lett mondva, és ott is van azon az oldalon, a

másik kettő linknek meg aztán végképp nincs köze a témához. Mit akartál igazolni velük?:D Hogy vannak mellékhatások, méghozzá "individuálisak" is? Kösz, azt eddig is tudtuk.

Nehezen indul, nehezen indul, de a végére mindig lehull a lepel

rólatok:)

2021. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
42%

[link] (csak egy sarlatán, ugye? És a több tucat referencia a lap alján szintén rizsa)


“The world today has 6.8 billion people. That’s heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care & reproductive health services, we could LOWER that by perhaps 10 or 15 percent.” ― Bill Gates (nem is ő mondta, biztos én találtam ki)


"These vaccines are unlikely to completely sterilize a population. They are very likely to have an effect which works in a %, say 60 or 70%."

Professor Sir John Bell, professor of medicine at Oxford University, and a part of the GAVI team, member of SAGE (Scientific Advisory Group for Emergencies), sits on the government’s vaccine task force (hatalmas koponya, csak megcsúszott a nyelve, de miért nem javitotta magát?)

2021. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

[link]

egy szenátor és egy képviselő nyomozást indit Minnesota államban, szerintük a kovid halálozási számok 40%-al vannak felfújva (halálozások között van fulladás és autóbaleset is, de a halotti a.könyvi papirra kovid van irva)

ezek is csak konteóznak ugye? :D

2021. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!