Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki milyen oltást kapott Covid...

Ki milyen oltást kapott Covid ellen, és milyen mellékhatást tapasztalt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 13:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nem árt, ha tisztázod, hogy mikor mi a tökömről beszélsz.

@20 Igen. Akkor lesz valaki covid halott, ha az orvosai ahhoz kötődő halálokot állapítanak meg nála.

@19

De, ő mondta: mégpedig azt, hogy a népesség növekedésének ütemét kéne ennyivel csökkenteni. Ez az egyik leggyakoribb a beteges konteós hivatkozások közül, pedig csak angolul kéne tudni hozzá, és meghallgatani/elolvasni a szövegkörnyezetet.

Hogy az oxfordi csóka miről beszél, arról fogalmam sincs, de nem is érdekel, őszintén, hogy megint mit magyaráztok félre stb., mert ez nem az én dolgom.

Kiderül, hogy számos dologban nyíltan hazudtál, direkt félremagyaráztál, ellentmondtál a tényeknek. Amikor ezek kiderülnek, elegánsan továbblépsz, mintha mi sem történt volna. Remek hozzáállás, támogatom:) Persze leállni nem állsz le, folytatod a konteózást. Csak ugye jönnek az újabb és újabb pofonok...

2021. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Fogalmad sincs, nem is érdekel...


Az oxfordi professzor azt mondja, hogy 'az oltások nem fogják az egész népességet terméketlenné tenni, csak kb. olyan 60-70%-ot'

Az öreg ezt állitja a vidóban... ebbe én mit magyarázok bele???

[link]


"Akkor lesz valaki covid halott, ha az orvosai ahhoz kötődő halálokot állapítanak meg nála." Egy kongresszusi és egy szenátusi ember nyomozást indit, mert van olyan halotti papir ahol az ember autóbalesetben kirepült a szélvédőn és a halál okára kovidot irtak mert volt kovid a szervezetében.


[link]

42 oldal: "Since no quantified virus isolates of the 2019-nCoV were available for CDC use at the time the test was developed and this study conducted, assays designed for detection of the 2019-nCoV RNA were tested with characterized stocks of in vitro transcribed full length RNA."

The CDC has no virus. This means no isolated virus is available.

Another way to put it: no one has an isolated specimen of the Covid-19 virus.

Therefore, no one has proved that it exists.

2021. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

-Nem tudom, hogy ez a csávó pontosan ki és miért mondta ezt, mindenesetre ez egy hülyeség.

-Lehet, hogy adminisztratív hibák miatt van ilyen, mindenesetre elhanyagolható mennyiség.

-Baromság. A vírust márciusban már Mo.-n is izolálták, máshol még korábban.

:DDDD Ebben az FDA dokumentumban, a 42. oldalon még csak az idézőjelbe tett szöveg SINCS ott:DD

Na meg a témához sincs sok köze...

Kész vagyok, bakker:D Te direkt csinálod ezt? Legalább ne ilyen magas labdákat adj fel nekem:D

2021. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
50%

"Nem tudom, hogy ez a csávó pontosan ki és miért mondta ezt, mindenesetre ez egy hülyeség."

Mi a hülyeség? Megnézted a videót? A lejátszófejet oda állitottam neked a részhez, ahol ez elhangzik a szájából: "sterilizálni a népességet".


Hogy ki a csávó? Áh, egy senki, csupán az Oxford Egyetem (tudod, az a no-name kis putri ott a ködös Albionban) professzora, Sir titulusa van (megdicsőült Jedi lovag), a GAVI-nak az egyik tagja (GAVI - Vaccine Alliance is a public–private global health partnership - kontárok, szóra se érdemesek), továbbá tagja a SAGE-nek (Scientific Advisory Group for Emergencies - kóklerek gyülekezete) egyszóval egy senki, nem is tudom miért érdekes amit mond...


"Lehet, hogy adminisztratív hibák miatt van ilyen, mindenesetre elhanyagolható mennyiség." a kongresszusi-szenátusi páros szerint CSAK Minnesota államban ez az 'elhanyagoltható' mennyiség kb. 40%-os torzítás (benne van a cikkben).

Végülis jah, országokat zárnak le, üzletek mennek tönkre, lakosságot megszóritó intézkedések vannak bevezetve ezek a számok alapján. Az hogy a számok akár 40%-osan is el vannak túlozva az neked tök oké, ugye??


Nem érzed a súlyát? Szádba rágjam? >>> Nem tudsz átvonatozni este a barátnődhöz a next faluba, mert 8ra már otthon kell lenni. A nagybátyád kocsmája csődeljárás alatt van. Az iskolás unokahugod otthon vágja az ereit, mert megőrül, hogy anyu a kisszobába kényszeriti tanulni, mert anyunak kell a nappali, hogy onnan tudja nyomni a 'home office-t'...


"Ebben az FDA dokumentumban, a 42. oldalon még csak az idézőjelbe tett szöveg SINCS ott" menthetetlenül vak vagy :D [link]


"Na meg a témához sincs sok köze..." tényleg nincs, vagy mégis? Lássuk: FDA.gov dokumentum, CDC 2019 Novel Coronavirus, PCR Diagnostic Panel... Óh, Nagytudású Barátom, kérlek magyarázd meg nekünk miért nincs semmi köze a témához???

2021. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

-Majd megnézem azt az oxfordos videót.

-Mint már mondtam, ez is egy hülyeség. Elmondtam, hogy mikor lesz a halálok a covid. Pont.

-Gratulálok, köszönön.

"43. oldal":DD Ott van fennt:DD

De mindegy is. Most már van izolált vírus, lassan egy éve, így ez totálisan irreleváns.

Köszönöm, hogy újra és újra feladod nekem a magas labdát, aztán amikor lecsapom, hirtelen ignorálod az egészet:D

2021. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

ebben a vitában csak te labdázol, ebből látszik h még éretlen vagy és nem fogod fel a helyzet súlyát


nem baj, kivánom, hogy minél előbb sorrakerülj, roll up your sleeves and take one for the team, csak minket ne ba$zogass, mikor saját testünk felett döntést hozunk saját kutatásaink alapján és nem az alapján amit a mainstream média próbál megetetni velünk


még a végére azért a sinovac összetevőinek a listáját linkeld már lécci, mert az hogy ilyen-olyan hircsatorna megirja, hogy van benne, az nem elég, legalább cdc vagy fda vagy hasonló kaliberű jelentés a mérvadó, köszi

2021. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Kösz, én már sorra kerültem:)

Valahol, egy tanulmányban elszórva biztos megtalálható lenne,

de annyira nem érdekel. Még a sinopharm sincs rendesen engedélyezve nálunk, az USA-ban nem tudom, hogy hogy van most, de nálunk kétlem, hogy egyáltalán szóba kerülne a sinovac, úgyhogy attól nem kell félned:)

2021. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Magyar orvosok kifejtik, hogy a vakcina károsabb, mint hasznosabb. Kötelező nézni.

2021. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
51%

#22, ha jól meggondoljuk, számos baleseti halálnál is közrejátszhat a vírus, ha volt a szervezetben:

A balesetek egészen kis részében azonnal meghal az áldozat, vagy menthetetlen lesz a sérülései miatt. Több eset van, hogy "50-50%", h megmarad v nem, és még több, h jó eséllyel v simán túléli a sérüléseket.

De ha közben elkap egy - átlagos esetben is levertséggel, rossz esetben tüdő- stb gyulladással járó - nyavalyát, az nagyon nem tesz jót az esélyeinek. Lehet, h egy életerős fiatal a fél tucat csonttöréséből + zúzódásaiból nehezen, de felgyógyult volna, de hogy még a covid is ledöntötte, az már együtt sok volt.

2021. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyjából követem a leírásokat, hogy melyik oltásnak mi lehet a mellékhatása, de én arra lettem volna kíváncsi, hogy ki milyen oltást kapott, és konkrétan az ő esetében tapasztalt-e mellékhatásokat, és ha igen, mit. Tapasztalt-e mást is, mint amire számított. Én még előtte vagyok, már elmúltam hatvan, de nem vagyok még nyolcvan, gondolom az idősekre is más hatással lehet, mint a fiatalokra.
2021. febr. 22. 18:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!