Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valószínű a kacsazsír...

Ez valószínű a kacsazsír miatt van?

Figyelt kérdés
Tegnap ünnepi ebéd volt a munkahelyen. Miután megettem az ebédet, utána tudtam meg, hogy a reszelt krumpli kacsazsírral volt átitatva, és valószínű a húsok is abban sültek. Plusz még csörögefánkot is ettem. Utána rá fél órával többször kellett a wcre szaladnom, kissé a hasam is fájt, még ma sem az igazi, alig van étvágyam, fázom és fáradtnak érzem magam. Tegnap este vettem be három széntablettát. Más is panaszkodott hasmenésre aki húst evett. Nem szükséges semmi gyógyszer? Hétfőre rendbe jöhetek?
2021. febr. 20. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy a társaságban elkaptad valakitől a koronát, a fázás annak a tipikus tünete. A fáradtság is.
2021. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lázad nincs?

Diétázzál, pihenj. Hátha csak gyomorrontás. És inkább a fánk a ludas, semmint a kacsazsír

2021. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz reszelt krumpli alatt, ami zsírral van átitatva????


A kacsazsír meg nem okoz betegséget, valami más bajod van.

2021. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként minden friss volt, akkor lehet a sok zsiradék. Ennek hatására ugyanis fokozódik az epe elválasztás, ami okozhat hasmenést.
2021. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy, hogy kacsa, vagy disznó, vagy liba, vagy bármi, a zsíros/zsírban készült ételek ilyenek. Főleg hogy volt választék is, és mindent megkóstoltatok.

Nyugi, semmi bajod nem lesz. 1-2 nap diéta azért nem árt.

2021. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 a korona lappangási ideje több, mint egy nap! Bírom, mikor minden eü kérdéshez valaki beböfögi, hogy ez biztos korona.
2021. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!