Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kacsazsir es vaj keverekeben...

Kacsazsir es vaj keverekeben kilehet sutni a csirke rantotthust?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kilehet, ha nincs otthon egyéb zsír vagy olaj, mert kicsit drága mulatság. Ha önmagában a kacsazsír elég, akkor a vaj fölösleges bele.
2020. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha már van vajad, akkor abban süsd. Igazából "butterschmalz"-ban sütik sok helyen Ausztriában is, ami a vaj fehérjétől megtisztított zsíradéka.
2020. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

#2

Csakhogy neki nem "butterschmalz"-a van, hanem szendvics (tea)vaja, ami nem azonos a sütővajjal.

Zöldséget lehet rajta párolni, egy besamelhez is az kell, de komplett csirkecombokat megsütni benne szerintem húzós.

2020. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

írta, hogy csirkecomb?

Én - saját gyakorlatom alapján - csak csirke szelethúsra asszociáltam.

2020. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

csirkemellrol van szo , amugy megmaradt a kazszirja meg a vaj egyvelege a kacsamell kisutese utan.

koszi

2020. júl. 1. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
A vajat nem ajánlom, nagyon könnyen megég, szerintem is csak pároláshoz vagy besamelhez jó.
2020. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A rántott cuccok kisütéséhez forró zsiradék kell, hogy hamar átsüljön, ne szívja meg magát.

A vaj viszonylag alacsonyabb hőfokon ég meg, nem igazán alkalmas erre.

Én csak a kacsazsírban sütném.

2020. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Iszonyú nehéz lesz a kaja, ha a panír kacsazsírban sül!
2020. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!