Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek a Koronavíru...

Mi a véleményetek a Koronavírusrol? megelőzhetjük ha beoltatsuk magunkat a vakcinával?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
A koronavírus egy vírus amit nem igazán lehet megelőzni, de fertőzés esetén az általa okozott betegség súlyos tünetei megelőzhetők a vakcinával.
2021. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

1

Jelenleg úgy néz ki, hogy ez sem igaz. Tömegesen alakul ki a covid a beoltottaknál.

2021. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

2! SENKI sem állította azt, hogy a beoltottak nem kapják el a covidot! SENKI!


Csupán a súlyos tünetektől véd meg az oltás. Semmi mást nem tesz.

Ezt meg is mondták! Hogy megvéd a lélegeztetőre kapcsolástól.

2021. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos elég nehéz elfogadni, hogy az életünk tele van valószínűségi változókkal. De most félre a matekot.

Szóval ha EZT csinálom, akkor X valószínűséggel törénik majd AZ, ha AMAZT csinálom, akkor Y valószínűséggel történik AZ.

Az influenza elleni oltás sem előzi meg az influenzát, csak csökkenti a megbetegedés valószínűségét. Ha a vakcinagyártók eltalálják az abban az évben esedékes vírustörzset, akkor jobban csökkenti, ha nem találják el, akkor kevésbé vagy semennyire sem.

A Covid egy friss járvány, sok mindent tudunk már róla, de több mindent még nem. "Oltakozunk", hogy csökkentsük a valószínűségét a megbetegedésnek, de valójában fogalmunk sincs róla, hogy tényleg csökkenti-e, és ha esetleg igen, akkor mennyivel, és főleg mennyi ideig.

2021. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

3

Nem, azt mondták, hogy nem alakul ki a covid. Pont ez lenne lényege. A vírust elkapod, fertőzöl, de nem betegedsz meg. De ha meg is betegedsz, mi értelme beoltatni magad?

2021. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
3 megtanultad a szöveget.
2021. febr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Megelőzni ugyan nem tudunk semmit a vakcinával, de a halálunk időpontját előrehozhatjuk.

[link]

2021. febr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én beoltatom magamat, egyébként mindenkinek saját egyéni döntése, hogy akar-e oltást vagy sem.

Mi vesztenivalóm van? 19 éves vagyok, egészséges. Én októberben túl lettem a Covidon, két idős rokonom bele is halt, úgyhogy kár lenne azzal jönnötök, hogy ez a vírus semmiség, mert én is ezt gondoltam sokáig és meg is lett az eredménye. Ha a beoltás kell ahhoz, hogy végre kiszabaduljunk otthonról és újra a régi kerékvágásba menjen minden, akkor vállalom és önként elmegyek. (ezzel most nem arra céloztam, hogy Nektek is kell menni oltásra, ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie! A vakcina csak ajánlott. Ennyi.)

Ez egy új járvány és ismeretlen az emberek számára, ezért félnek ismeretlen vakcinát beadatni maguknak, amit teljesen megértek. Ha félsz, várd meg a tapasztalatokat, amelyeket gyűjtenek még pár hónap alatt az orvosok, professzorok, páciensek, ismerőseitek és azután menj oltásra.

Mivel fiatal vagyok és nincs alapbetegségem, én a sor végére kerülök, szerintem majd május-július közötti időszakban fognak behívni oltásra. Múlt hónapban jelentkeztem. Ha Magyarország 60%-a kap oltást, akkor elkerülhetjük az újabb járványkialakulásokat. Ez a célja a kormánynak, amíg nem lesz tömeges oltás, ne számítsatok enyhítésre.

2021. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Kötelező lesz.
2021. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!