Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedés ellen?

Székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok a problémam az lenne, hogy nagyon sokszor van székrekedésem. Álltalában reggelente szoktam székelni, de ha egy nap nem sikerül van olyan, hogy 3 napig nem tudok wc-ni. Állandó székelési ingerem van, sűrűn kell pisilni, de napokig nem sikerül produkálni semmit. Ha valami mégis kijön az inger ugyanúgy megmarad és szenvedek tovább. Mit lehetne tennem? Lány vagyok, normálisan eszek, reggelire tejet fogyasztok, ebédre zsírosabbat, és persze sok zöldséget. Mégis hogyan tudnék ezen válltoztatni? Sokszor fáj a hasam ilyenkor és nagyon ingerült leszek, és nem tudok koncentrálni, sokszor aludni se. Bármi segítséget, tapasztalatott szívesen fogadok

2021. febr. 22. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem, nincs bélelzáródásod... Írtam már, igyál magnosolv-ot! Gyógyszertárban kapható. Nem gyógyszer, csak magnézium (de utána sem néztél). Használ...
2021. febr. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!