Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy mondjam el a páromnak...

Hogy mondjam el a páromnak hogy mégsem érzem jól magam? Mit fog erre szólni hogy hazudtam?

Figyelt kérdés

Kórházban voltam 3 hetig olyan beteg voltam (nem korona) nem bírtam enni sem inni magamtól csak aludni akartam. A 3.heten már kezdtem jobban lenni egy kicsit és annyira haza akartam jönni hogy mindenkinek azt mondtam már semmi bajom engedjenek haza.

És így penteken haza engedtek de nem vagyok jól meg most sem. Nagyon gyengének érzem magam🤦🏻‍♀️

Csak azért hazudtam mert már tényleg nagyon haza akartam jönni. Megfog ezért haragudni?


2021. febr. 22. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Semmi köze hozzá, ez a te felelősséged. Én pl. totál leszarnám, csak vállald érte a felelősséget.
2021. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megharagudna érte... egyszerűen csak mond el neki minél hamarabb. Keressetek rá együtt megoldást.
2021. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!