Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A rákos betegségnek lehetnék-e...

A rákos betegségnek lehetnék-e ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Jó napot mindenkinek! Egy pár hónapja vannak ilyen fellépő tüneteim. Először pont zuhanyzás közben lépett fel ez a tünet; Az egyik vállamba egy borzalmas szúrást szúródást éreztem! Mintha az egész ball vállamban darabokra szakadt volna minden egyes ízület, ín, ami össze tartja. Annyira fájt hogy csak lógattam a kezem. Semmi. Mozdításra azt hittem megkattanok. Gondoltam hogy áááhhh... biztos beállt a vállam, esetleg befagyott. Aztán az elkövetkező napok szenvedésbe torkollottak. Mind a két vállamat érintette ez a borzalmas fájdalom. Bármerre egy picit is megmozdítottam, szúró, nagyon fájó érzést éreztem. Egy két hétig lógtak a kezeim.Fájdalom csillapítót vettem be rá,, lassan- lassan elmúlt. Egyik napról a másikra, mintha semmi nem történt volna. Aztán vissza jött egy érzés, a ball vállamba, mintha valami maradandó sérülés ott maradt volna. Tudtam hogy ezt az érzést még fogom érezni, de nem foglalkoztam vele! Tettem a dolgom. Aztán elteltek a hónapok, és ismét elkezdődött megint. Enyhe szúró érzés a vállaimba. Néha alig bírtam kimászni reggelente az ágyból, nem is aludtam igazán jól, hisz éjszaka is fájt. A mostani hónapokban felerősödött és odáig fajult hogy ; Megint egy hét két hét, de sajnos most a lábaim, a térdem, talpam. Aztán jött egy új érzés! Az összes testemben lévő izület csont, bármi ami megtalálható az szúródni, fájni kezdett. A fejem búbjától teljesen a talpam aljáig. Az újjaim, csuklóm, minden minden amiben csont, ín, szalag, stb... van! Volt hogy egy poharat nem tudtam felemelni az újjaimmal, mert annyira szúródott fájt... A kezem, olyan érzés mintha a csontjaimat darabokra törték volna szét! Hála a jó istennek ez kábé.. úgy négy napig tartott. Aztán megint semmi. Vannak olyan mozdulatok mikor azt érzem hogy valami darabokra töri belül a csontjaim, stb... Tegnap megint a ball vállamba egy szúródás, és nagy jajjj. Ma felkeltem és érzem a tegnapi hatást, nehéz leírni...azt a szúródó hirtelen belehasító váll fájást, mintha valami ott elmozdult volna vagy megtört volna! Az elmúlt hetekben a lábaim térdek, minden egyes izületem alig bírtam mozdítani, nehéz lassú lett a mozgásom ez miatt. Esténként olyan görcsrohamok is rájönnek ami a lábamat érinti. De van hogy egész este a térdeim szúródnak. Szóval tulajdonképpen beállt egy érzés ami az egész testemre kiterjedő fájdalom, pláne csontokat, minden egyes izületet érint.Úgy érzem hogy... Ebből valami nagyon csunya fog kialakulni. Van olyan nap hogy semmi nem történik, de aztán előjön. Már már kezdek hozzá szokni hogy mi lesz ennek a vége. És ezekhez a fájdalmakhoz! Elöszőr azt hittem be fogok lázasodni, esetleg valamit rosszul emeltem vagy megerőltettem... Sajnos ez az állapot, csökken, nő, gyakoribb kevesebb, közel egy éve alakulgat. Ehhez még hozzá társult az ébredéskor , brutális kar, kéz zsibbadás. Persze arra gondoltam elaludtam. Ez is beállt. Vagy a kezeim zsibbadnak még csak reggelente ez, vagy a lábaim szúródnak, vagy a vállam. Van hogy úgy főzök hogy húzom a lábaim magam után,, a térdeim nyilalása miatt, fél órát, aztán semmi.


A kérdésem az lenne hogy volt- e valakinek mindegy milyen rákos beteg rokona, bárkije aki rákban hallt meg, és végig nézte. Ráterjedhet így az izületekre a rák kezdődően? Esetleg ájulás ájulás érzés, szédülés, hányás, hasmenés, gyengeség, olyan érzés este alvás közben mintha a szíve leakarna állni, de legfőképpen az csontok fájdalma... A fentiek elmúltak, de kábé egy hónappal ezelőtt megint hánytam. Még csak 43- éves vagyok. Nagyon szépen köszönöm ha elolvastad, és komolyan intelligensen válaszolsz! Szép napot kívánok!



2021. febr. 24. 15:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt azért még leírnám, hogy nyugodtan írjatok,nincs para, sem halál félelem. Nem egy ismerősöm távozott rákban, és egy embert ápoltam már, igaz nem rákban. Intelligens válaszokat várok, előre is köszönöm tisztelettel!
2021. febr. 24. 15:19
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2021. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Azt azért még leírnám, hogy nyugodtan írjatok,nincs para, sem halál félelem. Nem egy ismerősöm távozott rákban, és nem egy embert ápoltam!Igaz nem rákban, más fajta betegségekben.


Intelligens válaszokat várok, előre is köszönöm tisztelettel!

2021. febr. 24. 15:22
 4/18 A kérdező kommentje:
2/3 anonim. Köszönöm a választ! Akkor mi lehet ez? Esküszöm le fogok bénúlni azt érzem.
2021. febr. 24. 15:23
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Azt egy orvos fogja majd megmondani. Fura, hogy az elmúlt hónapok alatt még nem jutottál el odáig.
2021. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvost.
2021. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
El ne menj orvoshoz!Majd mi itt gyakorin kikúrálunk a jó tanácsokkal.
2021. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát kiváncsi lennék egy ilyen elbeszélésből egy orvos mit tudna mondani, mert, hogy szúródni vagyis szúrni legfeljebb egy levált porcdarab szokott. Sok szerencsét, ennél sokkal konkrétabb izületi fájdalmakkal nem kezdenek semmit. Sajnos. De ez a ráktól fényévekre van.
2021. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nos. Köszönöm tisztelettel mindenki válaszát! Azt írtam minden.eggyes.pórcikám. Sajog, fáj, szúródik, szerintem végig kellene olvasni az egész írásom, és ezután írni ítélkező válaszokat.Csak azért mert nálam rákot diagnosztizáltak egy jó pár éve. Ami növekedésnek indult. Azonnnalii műtétet javasoltak, mit én elutasítottam. Mivel a családban az első számú személy rákban, strokban, illetve leokémiában ment el! Ennek a személynek az Anyukája ismételten rákban távozott, elég hamar és fiatalon. Amúgy meg tisztelettel kiírtam hogy olyan személy válaszát várom tisztelettel akinek volt közeli rokona aki rákban távozott, és látta, végig vele volt. Volt olyan ismerős akinek az apukája 10 kerek évig húzta rákkal. Amúgy meg fogalmam sincs hogy honnan vette az illető aki azt írta hogy nem jártam orvosnál!? Felírt egy brutális gyógyszert amit fogtam miután kielemeztem, atomraira bontottam és össze tapostam! Még most is azt mondom amit egy jóóó pár évvel ezelőtt mondtam mikor úgy döntöttem hogy: NEM! Mármint nem kérek a műtétről! Istenem, Úram az életem a te kezedbe ajánlom! És ez most is úgy van! Feleslegesen nem fordulok orvoshoz, és akármilyen fájdalmaim is lesznek,boldogan, és mosolyogva fogadom el. Köszönöm az eddigi válaszokat, várom azt a kedves intelligens ember írását válaszát aki mindegy milyen rákos beteg rokona közelében élt addig míg el nem távozott!
2021. febr. 24. 15:57
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de minden harmadik szavad a rák, beült az agyadba, nem tudsz tőle elhatárolódni.Most akkor rákos vagy vagy izületes? Ja, hogy kaptál gyógyszert és nem kellett? Akkor mégis mit vársz? Igen, végig néztem a rákos szüleim távozását. Te nem is a szúrkáló izületeidről akarsz beszélni hanem a rákról. Hát...remélem lesz hozzá partnered, de ajánlanám a pszichoterápiát, mert szükséged lenne rá!
2021. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!