Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek a harmadik...

Mi a véleményetek a harmadik hullámról?Igaz,hogy sok fiatalabb és egészséges ember hal meg?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 18:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

30-as, a hús sokkal drágább mint amennyivel magasabbak a fizuk, ill. sokkal több egyéb költség van (pl itt fehér holló hogy valakinek saját háza van, a lakosság 80%-a albérletben lakik, igen, a nyugdíjasok is). Pl olyan kebabost itt nem láttam ahol, mint Magyarországon, igazi hússzeletek forognának a tűz körül, csak valami darált összeragasztott homogén, húsnak nem nevezhető massza. Nem véletlen.

Megint egy másik tészta az általános téveszme hogy azért mert Svájcban 1 millió ft körül van a minimálbér, már automatikusan gazdag mindenki. Havi 1 millából itt szó szerint éhenhalsz. Én anyagilag Magyarországon nagyon jól el voltam eresztve mostanhoz képest, nem is anyagi megfontolásból költöztem ki, aki amiatt teszi, legtöbbször csalódik. Annyi hogy bárhova külföldre megy nyaralni az ember (főleg Magyarországra) tényleg királynak érezheti magát mert ami itt semmit nem ér az ott egy vagyon. Konkrétan itt a kebabosnál elvitelre vett kebab árából Pesten egy szuper étteremben degeszre zabálom magam, de amíg itt vagyok, templom egerének érzem magam.


Ami amúgy a hús és zsír egészségességét illeti, már elég jól bebizonyosodott hogy a magas vérnyomás és a szív- és érrendszeri megbetegedések az állati eredetű kaják túlzott fogyasztása miatt van ELSŐSORBAN. (sőt bizonyos rákbetegségek és az egyik fajta cukorbetegség is, bár az utóbbi még nem bizonyosodott olyan biztosra be mint a többi)


A zsír meg hogy bármi ellen védene? Azért más dolog bekenni egy almát zsírral és más a szervezetbe bejuttatni. Alma azért maradhat meg valószínűleg mert elzárja az összes oxigént a gombák/bacik/hernyók stb elől. Vagy úgy gondoltad hogy bebalzsamozod az embert vele? Úgy lehet hogy használ valamire :D

2021. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!