Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől alakul ki vkin pánik...

Mitől alakul ki vkin pánik betegség?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, h a túl nyomó stressztől. Ha nem bírja tartani a lépést vmivel. De kérdem én akkor. Ha tényleg ez áll a háttérben, akkor miért nem tud leállni a dolgokkal? Kicsit megpihenni, ha kissé fáradt még a túlterhelés előtt.


Én inkább magyarászkodom ezer embernek,minthogy az egészségem trópára menjen. Hogy ennyire súlyosbodjon a stressz.


2021. febr. 26. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azért alakult ki, mert krízishelyzetben voltam és egy olyan dolgot tartott sakkban, amit nem tudtam simán kimagyarázkodni másoknak. 22 voltam és a legelső közeli "élményem" volt, ahogy valaki élet és halál között lebeg heteket és nem tudok semmit sem tenni.
2021. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is volt hasonló helyzetem. De nekem dadogást váltott ki ez. Így már 19 éve dadogok.🥴 Emiatt sokat szorongok, de csak remeg nincs pánik rohamom. Azért sztem a stresszt tudod vmennyire kontrolálni,h ne legyen belőle akkora baj.
2021. febr. 26. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A stressz csak a szikra. A genetikai hajlam meg az éghető anyag. Nos ez utóbbi veled van egész életeden át, akármit is csinálsz.
2021. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!