Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak gyorsan? Többi...

Mit csináljak gyorsan? Többi lennt !

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Gyors elmondom az előzményt : október óta kivizsgalas alatt állok a következő tünetek miatt : néha nyirokcsomó megnagyobbodás , extrém fáradékonyság ,és nagyon erős csontfájdalmak .

Lesz csontvelő mintavételem is valószínűleg .

Októberben és Januárban is feküdtem kórházban , az elején fájt még a lépem is .

A lép, hosszú ideig nem fájt .

Tegnapvoltam újra vérvételen , tegnap este elviselhetetlenül elkezdett fájni megint a lépem és a karomban a csont, majd este a fejem . Az oldalamon a fájdalmat több fajdalomcsillapítóval ugyan , de sikerült visszanyomni , a fejfájás azóta nem szűnt meg , nemtudok vele mit kezdeni már . 1 nap alatt beszedtem már 2 algopirint , 2 algoflexet 1 algoflex dolot és 2 nospat .

Elsősorban a kérdésem az , hogy mivel tudnám enyhíteni , most hidegvizesruha van a fejemen , hátha . Másrészt pedig egyáltalán nemvagyok fejfájós életembenkb 3 szor fájt fejem , most a fejtetőm legjobban és kicsit az oldalánál fáj . Mit kezdjek vele ? Mitől lehet ez ? Ha nemmúlik hétfőn orvos ?

Köszönöm ha elolvastad és válaszolsz rá !



2021. febr. 27. 23:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Diagnózis? Orvos írta a gyógyszereid?
2021. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Fejfájásra nekem a Flector vált be. Csontfájdalomra meg a doki által írt Tramadolor.

A csontvelő mintavétel öl gondolom, a doki daganatos betegségre gyanakszik. Hétfőn mindenképpen hívd fel az orvosodat!

2021. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok megoldást, de remélem jobban leszel és remélem nincs nagy baj
2021. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nincs még diagnózisom az a probléma , orvos mondta ha fáj akkor mindenképpen vegyem be a fájdalomcsillapítót !

Aztmondták , lehet hogy autoimmun de lehet leukémia is.Hétfőn felhívom akkor, addig meg csak kíbírom. További tippek ? Mitől lehet ?

2021. febr. 27. 23:46
 5/28 A kérdező kommentje:
Többieknek és utolsónak is köszönöm !
2021. febr. 27. 23:48
 6/28 A kérdező kommentje:
Mostanra sem múlt el és nagyon belázasodtam .
2021. febr. 28. 20:33
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jó jel. Nem tudom jó ötlet e a sürgősségi, ha úgy érzed menjél, az a baj, hogy nagyon le vannak terhelve, több órát kéne várnod, de ha annyira rossz a helyzet, akkor menjél bármi is van. Hétfőn mindenképp menj házi orvoshoz. Nem tudom miért húzzák ezt nálad :/ lehet ha bemennél sürgősségire, akkor bent is tartanának és elkezdődnének a vizsgálatok
2021. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Szia ! Sürgősségire biztos nem megyek , holnap háziorvost felhívom mivel ugye nemlehet tudni lehet hogy a covid de én étzem valahogy hogy nem az . Nem fáj a torkom nem kohogok .

39fokos vagyok most hátha lejjebb megy majd , szedtem be algopirint , szerintetek ez valami kulon dolog vagy a meglévő súlyosbodhatott ?

2021. febr. 28. 21:19
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerintem így reagál a fájdalmaidra a szervezeted vagy a megnemnevezett betegségedre. Kizárt, hogy covid, ha október óta ez van veled.
2021. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
FOGYELJ DE NAGYON! Ismerősömnek csontvelőgyulladása volt, bakteriális fertőzés, genny meg minden a combcsontjában! Ha neked is az van AZONNAL MENJ AZ ÜGYELETRE!!! Nem vicc! Sok jel erre utal! Ha nem kapsz antibiotikumot hamarosan, a fertőzés A SZÍVEDRE IS MEHET!!!
2021. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!