Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Feltörte a cipő a lábam, mit...

Feltörte a cipő a lábam, mit csináljak, hogy gyorsan meggyógyuljon a seb?

Figyelt kérdés
Kedd van, múlt hét pénteken elmentem az új cipőmben suliba, 1-2 perc alatt fel is törte, de nagyon-nagyon durván, leszedte a bőrt egy elég nagy területen, nagyon csúnya sebem van. Soha nem törte még fel ennyire egy cipő sem. Menni alig bírtam, sulidoktor befújta alkohollal, tett rá sebtapaszt, de valami szenvedés volt az a nap. Most másik cipőben jobb, de szeretném az újat hordani, meg nyilván örülnék, ha minél hamarabb begyógyulna. Mit csináljak, mit tegyek rá? Anyukám mondta, hogy amikor tehetem, akkor ne legyen rajta sebtapasz, legyen a seb levegőn. Hintőpor esetleg? És mit csináljak, hogy legközelebb ne törje fel a cipő?

2018. ápr. 17. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek idő kell, főleg ha nagy területen és csúnya seb alakult ki.
2018. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!