Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok a koronavírusról...

Mit gondoltok a koronavírusról és erről az egész hisztériáról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 02:45
1 2
 11/14 Waff ***** válasza:
100%

Értem, nekem is dolgoznak ismerőseim egészségügyben, kérdeztem többször is mi a helyzet e téren, vannak covid osztályok, de nincsenek tele...sőt Makón kb üres, itt Szegeden meg kb mutatóban van pár fertőzött a klinikákon. Most akkor mi az igazság? Tömegével hullanak a túlzsúfolt kórházakban az emberek, csak a kormány eltitkolja?

Én már semmin sem lepődök meg, van aki a színeket is hallja....

2021. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen kell tele lennie ahhoz valaminek, hogy ne legyen elég orvos a betegekre...
2021. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Waff ***** válasza:
0%
12@: ezzel egyet kell hogy értsek. Ha van mondjuk 5 kórház, amire jut 3 orvos, akkor akármilyen betegséggel, akárhány beteggel túlzsúfoltság lenne.
2021. márc. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Manócska1 ***** válasza:
100%
én már nem tudom be merjem-e adatni az oltást. sok mindent olvas az ember,ki tudja mi igaz,mi newm..
2021. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!