Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet leukémia???

Lehet leukémia???

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nagyon fáradt vagyok,nem tudom kipihenni magam.Emellett sokszor fájnak a csontjaim,illetve a derekam.A fejem szinte állandóan fáj és a koncentrációm sem a régi, sokkal gyengébb vagyok,mint voltam.Sokszor kerülget a hányinger és most a semmiből meg is fáztam.Néha a hideg is ráz.Lehet hogy leukémiám van?Mert utánanéztem a tüneteknek és eléggé passzolnak.

2021. márc. 1. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
RIP
2021. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Újabb csodálatos doktor akia webbetegen tanult. Viccet félre téve nem vagy leukémiás
2021. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

2

Annyira imádom ezeket az embereket.

2021. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi lenne, ha első körben elmennél a háziorvosodhoz egy vizsgálatra meg egy vérvételre? Mondjuk még mielőtt végrendelkeznél.
2021. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

4

Még a végén kiderülne, hogy csak kevés folyadékot iszik. Ezután senki sem sajnálná. :(

2021. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Napi leukémia. Agydaganat volt már? (bér nem szabad ezzel viccelni)


Amúgy: kovidod van

2021. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem tüdőrák áttéttel az agyban.
2021. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Coviddal nem vicceltem, gyengeseg, faradtsag, izomfajdalom, hanyinger, hidegrazas (laz), 'meg is faztal' #6
2021. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Gusztustalan kommentek vannak.

Eppen a tunetek alapjan lehetnek, de lelki okokbol szinten konnyeden, vagy puszta verszegenysegbol.

Laborvizsgalatra utaltasd be magad, ha kell, fizess maganuton, nem veszes. De ne mondd el, mi a felelmed, mert akkor nem biztos, hogy komolyan vesznek. Csak hogy ez nincs rendben.

Kivanom, hogy sokkal banalisabb oka legyen.

2021. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
46%

ezek az emberek akik válaszoltak ... Menjetek a francba.

utolsónak igaza van. Csináltass egy teljes vérkép vizsgálatot ,a tünetek alapján én inkább alacsony fehérvérsejtszámra tudnék gondolni.

2021. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!