Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet leukémia???

Lehet leukémia???

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nagyon fáradt vagyok,nem tudom kipihenni magam.Emellett sokszor fájnak a csontjaim,illetve a derekam.A fejem szinte állandóan fáj és a koncentrációm sem a régi, sokkal gyengébb vagyok,mint voltam.Sokszor kerülget a hányinger és most a semmiből meg is fáztam.Néha a hideg is ráz.Lehet hogy leukémiám van?Mert utánanéztem a tüneteknek és eléggé passzolnak.

2021. márc. 1. 18:19
1 2
 11/11 gcspe válasza:
48%

Figyelj.. valóban sok betegséged lehet a tünetek alapján. Ezt így nehéz eldönteni, és itt senki nem orvos, ha valaki az is nehéz láthatatlanban diagnosztizálni. Menj el orvoshoz!!! Ne játszadozz.. Mondok egy nyomos okot miért..


A barátnőmmel betegek lettünk, táppénzre mentünk mindkettn.. Ő előttem már igen rosszul volt csak húzta. Én valószínű covidos voltam(tesztet nem csináltak így biztosan nem állíthatom, de fura volt nagyon) 2 hét után jobban lettem, ő ma kapta a hírt, hogy leukémiás.


szóval.. csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy ezek az általános tünetek igen sok mindenre mutathatnak. Menj orvoshoz, előrébb vagy mint a gyakori kérdésekkel..

2021. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!