Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nincs lázam, attól még...

Ha nincs lázam, attól még lehetek koronàs?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a torkom meg a fejem és mocskosul köhögök, de lázam nincs, az orvos mégis megigényelte a covid tesztet, de szerintem csak megfázás.
2021. márc. 2. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.
2021. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem feltétlen minden betegség a korona. Régebben is volt ilyen? Gondolom volt, én is fáztam már meg életemben, mégsem voltam koronás.
2021. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, más is lehet. Azért akarnak tesztelni. De ha nem az, akkor tuti negatív lesz a teszt, szóval paráznod nem kell. Ha viszont az, akkor jó, ha kiderül. Az én nagyanyám is azt hitte, hogy csak megfázott egy kicsit, aztán végigfertőzött a családban 7 embert (szerencsére azóta mind meggyógyultak).
2021. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Lehetsz, de nem biztos, hogy az vagy. Engem is ma jönnek tesztelni, valószínűleg pozitív lesz.

Pedig csak picit fáj a torkom, és kicsit folyik az orrom, emellett 37-37,3 közti hőemelkedés. Elsőre én is náthának gondoltam, annak ellenére, hogy szoros kontakt voltam. Viszont vasárnap elment a szaglásom is. Tudom, az elmehet mástól is, de nekem sima náthától még sosem volt szaglásvesztésem.

2021. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mindenkinél láz, van akinek csak hőemelkedése van.
2021. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!