Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukor beteg vagyok/lehetek?

Gabor2001MC kérdése:

Cukor beteg vagyok/lehetek?

Figyelt kérdés
Sok cukros üdítőt iszom vizet szinte soha 16 éves vagyok nagyon vékony és próbálok leszokni a kóláról de nem megy pedig azt érzem hogy cukor-beteg vagyok/leszek késöbb

2018. jún. 13. 03:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még most nem vagy az, de ha így folytatod, akkor könnyen az lehetsz. A kóla soha nem oltja a szomjat, csak itatja magát, ebben a melegben ez pláne rossz. Tudom, miről beszélek, volt egy hosszú időszak, amikor nekem is csak kóla ment kólával, de kb két éve váltottam és szinte csak vizet iszok, max néha teát vagy szörpöt is. Azóta sokkal jobb a közérzetem is.
2018. jún. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak egy javaslat.

Próbáld ki az enyhén szénsavas ásványvizet

(1.5-2.literes höz).

Süssina édesítőszerrel.Tetszés szerint megédesíted,tehetsz bele aszkorbin savat egy csapott teáskanállal(aszkorbinsav = C.vitamin ) és azt igyad.Még hasznodra is válik és olcsóbb is !!!

limonádét,kávét, ételeket stb.édesíthetsz vele .

De a döntés a te kezedben van,a te egészségedről van szó.

2018. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!