Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor jönnek levenni a covid...

Mikor jönnek levenni a covid tesztet?

Figyelt kérdés

Házi orvost hívtam. Azt mondja h akkor kéri a mentőt h jöjjönek levenni a tesztet. De azt nem tudta megmondani mikor. És lassan 1 nap is eltelik és semmi..

Mennyi idő alatt jönnek ki tesztelni?



2021. márc. 2. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Max 2 nap. De akkor leszel pozitív ha a fizetésed bruttó 400 ezer felett van
2021. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki hétfőn rendelte meg a tesztet, dél körül már hívták telefonon a mentőszolgálattól, ma délután voltak tesztelni.
2021. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 alletta ***** válasza:
100%
2 nap múlva (családtagomhoz). előző nap felhívták, hogy holnap jönnek 10-11 óra körül, 3 órával előtte ne egyen-igyon semmit.
2021. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs a fizetésem bruttó 400 felett..akkor átmegyek tüdőbeteg haveromèkhoz úgyse vagyok akkor pozitív.
2021. márc. 2. 17:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Így van. Feltűnően érdekes nálunk a gyári statisztika, hogy nálunk eddig gyártósori operátor nem lett kovidos de több iroda ahol bruttó 400 felett van lóvé már többször is kifeküdt. Ez egy nagy kamu. KSH meg Lőrinc ezeket intézi.
2021. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Árulja már el valaki, mi köze a teszt eredményének a fizetéshez???

És honnan tudná ezt a mintát kiértékelő?

Több olyan embert ismerek, akinek a fizetése minimálbér körüli, vagy alatta lévő nyugdíjas. Meg olyat is, akinek magasabb fizetés mellett lett negatív a tesztje!


Különbséget max abban látok, hogy egy gyári dolgozó inkább leplezi, ha beteg, amíg nincs komoly tünete, mert a táppénzből nem tud megélni.

2021. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja a mintát levevő? Sehonnan! De szerinted miért két nap mire van eredmény. Akinek bankszámlája van köztudott tény, hogy nyitott könyv és nem titkolhatja el a dolgait! Ez ilyen egyszerű. Két nap alatt mindent kiderítenek rólad, bárkiről. Ha pedig több a fizetésed mint bruttó 400 kapod is a 10 napot! És hogy miért 10 nap? Ez is pofonegyszerű. Mert a táppénz alatt az első két hét adó köteles. Ezért. És a fidesznek célja, hogy a magyar embereket a lehető legjobban eltiporja. Akinek éppen lenne egy kis megtakarítása, az repül karanténba! Ennyi a magyarázat. És ez egyszerű logika az eddig látottak alapján.
2021. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7: Szerintem ezt hívják úgy, hogy paranoia.

Nekem ma teszteltek pozitívat. Gyorsteszt, szóval kb 3-4 perc után megvolt az eredmény...

Ja, nemrég kórházban voltam, akkor még negatív lett a PCR is. Illetve januárban kétszer teszteltek, szintén kórházban, akkor is negatív volt. Jah, és a betegszabadság nem 2 hét, hanem 3. De most ez sem érint engem, idén még nem dolgoztam, folyamatos táppénzen vagyok.


A húgomnak decemberben szintén a gyorsteszt lett pozitív, és pozitív esetén nincs PCR teszt. Minimálbéres. A férje szintén gyorstesztet lett pozitív, rokkantjáradékos.

2021. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8as elég szomorú hogy már a kis pénzűeket is lopják. Ez nem paranoia, hanem ok okozat
2021. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen lett a teszted?
2021. márc. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!