Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami bakteriális fertőzés...

Valami bakteriális fertőzés lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A nyáron volt egy ilyen emésztőrendszeri problémám - laza széklet, puffadás - voltam vele dokinál, diétára meg probiotikum kurára szép lassan helyrejött, de kb 2 hónap volt azért..

Már jó ideje minden okés volt. Elvileg tejfehérje érzékeny voltam akkor, így nem ettem. Mondta a dokim, hogy már probáljam visszavezetni. Na most jó is volt ideig óráig, de rá pár napra lett egy hasmenésem, meg ilyen - bocs nem tudom szebben - nyák jött néha. Ez 2-3 napig volt, újra leálltam inkább a tejjel, majd el is tűnt. De tegnap óta megint laza a széklet, nyákosabb, nagyon szeles is vagyok..

Beehettem valami fertőzést, vagy a tej ennyire visszaborította a bélflórám, az lehet?


Nagyon el vagyok már keseredve és iszonyat be vagyok szarva, mert hipochonder is vagyok..



2021. márc. 3. 19:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!