Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért emelkedhet újra a...

Miért emelkedhet újra a fertőzöttek száma?

Figyelt kérdés

Hiszen annyi óvintézkedést tettünk. Mi lehet az oka annak, hogy mégis újra emelkedik a fertőzöttek száma? Nekem az egyik tippem az lenne, hogy nem volt elég katona az utcákon. A vírust a kormány szerint géppisztolyokkal lehet kordában tartani, nem? Vagy valószínűleg nem volt elég ingyenes parkolás? Engedélyezni kellett volna, hogy az út közepén is megállhass.

Esetleg van olyan aki szerint nem hordtuk megfelelően a maszkot? Biztos a sok lázadó, felelőtlen ember az oka. Be kellett volna tömni az orrunkat vattával, hiszen gyilkosokká válhatunk.

Szerintetek hol rontottuk el?


2021. márc. 5. 00:43
 1/3 A kérdező kommentje:

Nem értem mi szükség van az ilyen hangnemre... Szerettem volna erről megkérdezni a véleményt. Engem csak az bánt, hogy fölösleges volt az eddig megtett út. Hogyha azt nézed, milyen intézkedéseket hoztak, egész biztosan túl lazára vették. Érted, hogyha katonákkal lehet lassítani egy járványt, akkor minimum a tankokkal is az utcára kellett volna vonulni.

A maszk viselési magatartásról inkább nem is beszélek. Emlékszek augusztusban a 40 fokban sokan lehúzogatták, hogy levegőt kapjanak. Ilyen felelőtlenséget? Miattuk halnak meg az emberek.

2021. márc. 5. 00:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ez a hullám két három hete már szinte borítékolható volt. OV nem tett semmit, azt rontotta el.
2021. márc. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy a legelső komment amire reagáltam közben ki lett törölve.

Kedves második!

Ha jól értem, te az intézkedések késleltetését kifogásolod? Hiszen minden intézkedés amivel korábban a második hullámmal szembe szálltunk érvényben maradt. Ezek szerint fölösleges volt. Korábban ki kellett volna küldeni a katonákat? Vagy teljesen más intézkedéseket meghozni?

2021. márc. 5. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!