Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen fejfájással már találkoz...

Ilyen fejfájással már találkozott valaki?

Figyelt kérdés

Olyan másfél hete figyeltem fel arra, hogy ilyen pillanatnyi fejfájásaim vannak. Pontszerűnek is nevezhetném, mert rá tudok mutatni pontosan arra a helyre, ahol érzem. Egyáltalán nem durvák, de pont annyira érzem, hogy fel tudjak rá figyelni és zavarjon. Kb. 1-2 másodpercig tart, szinte mindig bal oldalt a halántékomnál vagy a fülem fölött/mögött. Éjszaka nem ébredek fel ilyesmire.


Egyelőre nem jöttem rá, hogy mitől van.. néha abbahagyja pár órára, aztán visszatér. Valaki találkozott ilyennel?



2021. márc. 6. 08:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Szinte mindig ülő helyzetben érzem, de sajnos sokat ülök egész nap a munkám miatt.
2021. márc. 6. 08:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Először háziorvos, ha kell ő elküld neurológiára
2021. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háziorvos mindenképp.

A fejfájások 90%-a a nyaki izmok miatt van.

Az sem árthat ha megnézeted manuálterapeutával, nincs-e elmozdulva nyaki csigolyád.

2021. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet ez attól, hogy görcsöl egy ér. Nagyon nagyon ritkán érzem én is.
2021. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!