Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki találkozott már ilyen...

Valaki találkozott már ilyen betegséggel? Több orvosnál is jártam már, de nem tudják, mitől van.

Figyelt kérdés
Régóta szenvedek folyamatosan visszatérő bőrgyulladásoktól (furunculus, carbunculus, mikor mi kerül a papírokra). Semmi különöset nem találtak a laborok során, szinte mondhatjuk rám, hogy "makkegészséges" vagyok.

2019. júl. 19. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cink hiány?
2019. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de a bőrtünetek csak egy területen lokalizálódnak.
2019. júl. 19. 18:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet normálisan leírni egy kérdést? Milyen gyakran, hova lokalizálódnak? Nagyon nem mindegy.


Egyébként ha hónalj akkor hydradenitis suppurativa.

2019. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de miféle stílus ez? Szerinted a folyamatos mit takar?


Körbejártam már az internetet is (többször), néztem tanulmányokat is, de semmi megoldást nem találtam. Csak másokat, akik hasonló tünetekkel küzdenek, de nem tudok velük kapcsolatba lépni. Szóval itt próbálkozom külön kérdésben, hátha lesz valaki, aki előrébb jutott ezzel az egésszel.

2019. júl. 19. 19:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem írtad le, hogy hova lokalizálódik. Egyébként írtam tippet nézz utána! Az ilyen keléses dolog általában ez szokott lenni.
2019. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt kizárták, és amúgy a combom.
2019. júl. 19. 19:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Jó volna látni, hogy miről van szó, mert rajtam is szoktak lenni kisebb nagyobb piros foltok. De én soha nem voltam vele orvosnál, mert egyéb tüneteket, kellemetlenséget nem okozott. Csupán annyit, hogy a pirosság elmúltával a bőr felülete évekig olyan volt mint a smirglipapír.
2019. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha látni szeretnéd, akkor keress rá furunkulus/karbunkulus, vagy furunculus/carbunculus néven.
2019. júl. 20. 19:31
 9/14 A kérdező kommentje:
És ezek nagyon fájdalmas gyulladások.
2019. júl. 20. 19:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ez elmérgesedett szőrtüsző gyulladás? Ez akkor jön létre, ha valami fertőzés kívülről jut a szőrtüszőbe. Ezt igyekszik kipucolni a szervezet, de a fertőzés továbbra is fennáll. Ilyen fertőzéseket terjeszthetnek állatok, rovarok, mind pl bolha, tetű, poloska, kutya, macska, sertés, és a házi rágcsálók is. És egyes emberek is.

Érdemes volna az egész környezetedet átfertőtleníteni!

2019. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!