Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ön küzd magas vérnyomással?

Ön küzd magas vérnyomással?

Figyelt kérdés
Aki teheti töltse ki

2021. márc. 6. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem
2021. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A kezelt minek számít?
2021. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sztem az is magasvérnyomásnak
2021. márc. 6. 11:39
 4/17 A kérdező kommentje:
ha magas
2021. márc. 6. 11:39
 5/17 anonim ***** válasza:
És ha nem?
2021. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
akor nem xd
2021. márc. 6. 11:52
 7/17 Hellmano ***** válasza:
23%
A magasvérnyomásról, mindig az jut eszembe, hogy gyerekként nekem is az volt és ráakartak erőltetni a gyógyszerre, ahogy mindenkivel teszik. Nos én saját elhatározásból nem szedtem gyógyszert már gyerekként sem. És milyen érdekes most felnőttként soha nincs magasvérnyomásom. Vajon mi lenne most velem lassan 42 évesen, ha gyerekként elkezdem szedni a gyógyszert? Tiszta gyógyszerfüggő lennék már azóta. Sajnos ez ugyanígy elmondható rengeteg betegségről, hogy ráerőltetik az emberre a gyógyszer. Most másik példa aki cukros megmérik neki 1-szer kétszer azt ráfogják rossz a cukra kezdje el szedni a leggyengéb gyógyszert, persze attól jobb nem lesz a cukra csak romlik és egyre durvább gyógyszereket szedetnek vele az inzulinig...holott lehet pont rossz passzban volt, mikor 1-2-szer megmérték neki a cukrát stb. Vagy másik példa a 80-as években a szemvizsgálatnál erősen leszorították az ember egyik szemét, mielőtt olvasta volna a számokat, hát persze, ha leszorítják a szemet utána homályosan lát vele az ember meg stb. "trükkök" Lehet sok olyan gyerek volt, akinek nem is kellett volna szemüveg, de ezzel a trükkel elintézték neki . Minden arra megy ki, hogy a gyógyszer business pörögjön az jó az orvosnak, mert %-ot kap az jó a gyártónak stb. mert az embereket függővé teszik. Jó kicsit eltértem a témától csak a magasvérnyomásról jutott ez eszembe és áldom magam, hogy nem kezdtem el szedni a javaslatukra a gyógyszereket... a többiben nem vagyok érintett, amiket említettem.
2021. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

7-es, menj már innen!

Senki ne hagyja abba a gyógyszereinek szedését, abba akár bele is halhat!

Az ilyen szarháziak többet profitálnak a vitaminjaikból, mint a gyógyszercégek a tényleg hatásos gyógyszerekből. Ráadásul a vényköteles gyógyszerek TB-támogatottak, így nem értem, miért esik szó arról, hogy csak pénzzel lehúzzák a gyógyszerszedőket.

2021. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Hellmano ***** válasza:
23%
Hol látsz olyant, hogy azt írom hagyja abba? :) Ilyenről szó sincs . Én leírtam saját példám én elsem kezdtem szedni és ezzel megmentettem magam én ennyit írtam se többet se kevesebbet.
2021. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!