Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a munkahelyemen több...

Hisztynka kérdése:

Ha a munkahelyemen több covidos beteggel kerültem kontaktusba, kinél kérvényezhetem, hogy teszteljenek le?

Figyelt kérdés
A cégnél, ahol dolgozom, sokan koronavírusosak lettek. Természetesen ők otthon vannak azóta karanténban. Nekik tüneteik is voltak, azért maradtak otthon. De sokan dolgozunk egy légtérben. A háziorvosnak kell jelezni telefonon, hogy teszteltetni szeretnék?

2021. márc. 6. 13:09
 1/8 alletta ***** válasza:
100%
igen, a háziorvos rendeli el a tesztelést. de ha nincsenek tüneteid, talán nem tartja indokoltnak a tesztelést.
2021. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barátunk most volt koronás, a családtagjait se akarták tesztelni.

Szerintem keress magánrendelőt.

2021. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Háziorvos vagyok, nincs olyan, hogy teszteltetni szeretnék. Ha tesztet szeretnél, akkor vagy te, vagy a céged szépen kifizeti valamelyik magánlabornak a PCR teszt árát. Hülyeségekre most nem érünk rá.
2021. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne hülyeség? Mivel egy légtérben dolgozunk 31-en és négyen már azok, simán lehet hordozó bárki. Sok embernek megfázásos tünetei vannak.
2021. márc. 6. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Akinek megfázásos tünete van az mért is mehet be dolgozni? Miért nem maszkban dolgoztok?
2021. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Maszkban dolgozunk.
2021. márc. 6. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alapon holnap 3 milliárd ember kérhetné a tesztet.

Elmúltak már ezek az idők.

2021. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo...lathatod az allitolagos haziorvos mennyire fog tezsteltetni, a kontaktkutatas es a karanten elrendeles is ilyen...kaotikus es nem cel a virus terjedesenek megallitasa. Teny a kaotikis oltakozas mellett most valoban nincs idejuk.


De tessek szepen hazudni: mond igazolt koronavirusosokkal dolgoztal egyutt zart legterben...elejen nathaszeru tuneteid voltak mostanra rosszul vagy nyom a mellmasod szedulsz rettenetesen faj a fejed hiaba szedtel be fajdalomcsillapitot es kohogni kezdtel...

2021. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!