Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha megkapom a koronavírusos...

Ha megkapom a koronavírusos elleni védőoltást és az igazolványt, akkor teszt nélkül át mehetek látogatóba Ausztriába és vissza?

Figyelt kérdés
Vagy ezek nem mentesítenek a határátlépéssel kapcsolatos rendelkezések alól?

2021. márc. 6. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták külföldre nem is lesz érvényes az igazolás
2021. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs még erről hivatalos állásfoglalás.


Én is érintett vagyok, mert a fiam Ausztriában él, és jó lenne már újra látogatni menni. De osztrák oldalról sincs semmi biztos információ még.

2021. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Emily25 ***** válasza:
40%
Én úgy tudom hogy igen nyugodtan utazhatsz probléma nélkül
2021. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3: NEM-NEM!


" [link]


"Befreien ein positiver Antikörper-Test oder eine Corona-Schutzimpfung von den Quarantänebestimmungen bei der Einreise nach Österreich?Inhalt zuklappen

Nein. Ein Antikörper-Test dient lediglich zur persönlichen Information. Aktuell befreit das Vorlegen eines positiven Antikörper-Tests von keinerlei Quarantänemaßnahmen.


Dies gilt auch für die Corona-Schutzimpfung. Es liegen derzeit noch nicht ausreichend Studienergebnisse darüber vor, ob die verfügbaren Impfstoffe die Weitergabe der Infektion beeinflussen oder ob die Impfung nur einen Eigenschutz bietet. Daher müssen sämtliche Schutzmaßnahmen auch von geimpften Personen eingehalten werden."

2021. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem, éppen ezért nem is éri meg beadatni.
2021. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5: ez ostobaság!


Egyrészt nem tudhatod, hogy később hogyan fogják engedélyezni, másrészt ha nem utazol, akkor is jó pár hónapig biztonságban lehetsz...

2021. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
röviden: nem
2021. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.

És kár volt úgy sietni. Mire lesz egységes szabályozás, a tied már pont lejár... Aztán mire megint beadatod, már nem lesz jelentősége, mert nyájimmunitás lesz.

2021. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kretens ***** válasza:
covid-oltás igazolás.Tulajdonképpen akkor aki nem oltatja be magát azok az emberek majd egy idő után el lesznek tiltva mindentől?Nem vásárolhat nem adhat el?Nem utazhat nem dolgozhat?Ez valahonnan ismerős nekem.Aki vallásos vagy nem vallásos ajánlom elolvasni János jelenések könyvének a fenevad bélyegére vonatkozó részét.Érdekes hogy akiket kilakoltattak mert nem tudták fizetni a törlesztőrészleteket azokkal a kutya nem foglalkozott hogy mi lesz velük azután de beoltani ha kell hamarosan akár még erőszakkal is mindenkit mert minden élet számit szlogennel.Én valahogy nem bizók a vakcinákban mert rossz előérzetem van mintha egy időzitett bomba lenne ami után nincs más választása annak aki beoltatta magát mint behódolni ha élni akar és csak akkor megkapni az igazi védelmet nyújtó oltást.
2021. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A nyájimmunitás elmélettel az a baj hogy az oltás nem a vírustól véd hanem a szövődményektől, és ha az oltást megkaptuk attól még hordozó lehetsz. És ez nálunk be is igazolódott mert a nagynéném megkaptam az oltást és mégis megfertőződött és most karantánban van
2021. márc. 8. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!