Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől sípol egyfolytában a...

Hejj kérdése:

Mitől sípol egyfolytában a jobb fülem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennek rengeteg oka lehet, (erek, vérnyomás, lelki ok, pajzsmirigy, orr-fül-gégészeti dolog, stb), ki kell vizsgáltatni.
2012. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány napja sípol?

Sok oka lehet... Megfázástól, zajártalomtól, esetleg kezdődő fülzúgás...

Keringési zavar a belsőfülben pl.

Ha nem múlik el, kérj tanácsot orvostól.

2012. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már egy ideje elég keményen meg vagyok fázva, és a az a fülem be is van dugulva napok óta. nyilván ettől van, de ha jól vagyok akkor is szokott néha
2012. ápr. 13. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg fázástól biztos, de ha utána is szokott akkor tinitusod is lehet, fülzúgás, ami legalább 50 féle betegség tünete, amire nem jellemző a kigyógyulás, csak ha kitudja egy jó fül-orr gégész stb.. orvos nyomozni.
2012. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem is így kezdődött a tinnitus-om, magyarul fülzúgás, azóta fél év telt el, és rosszabb lett. Későn mentem orvoshoz, nem tudtak javítani a helyzetemen, azt ajánlom menj vizsgálatra, mert nagyon nehéz ezzel élni!

22 éves vagyok, és minden éjszaka hiányzik a teljes csend.

2012. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 55 vagyok, és nekem is sípol hónapok óta, szintén a jobb fülem. Pár hónappal ezelőtt tis volt ilyen, de akkor a hallásom is nagyon megromlott, akkor egy fülmosás segített. Fülzsír is okozhatja, ezt a legkönyebb gyógyítani.
2012. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kb. 5 éve megtanultam lebegni a vízen és sokat gyakoroltam,(ilyenkor ugyebár belemegy a fülbe a víz) és egyszer csak elkezdett zúgni a bal fülem. Elmentünk kivizsgáltatni, de nem jöttek rá mitől meg hogy hogy múlhatna el. Azóta is zúg, csak már megszoktam és szinte fel sem tűnik, csak ha kifejezetten erre figyelek.
2012. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. A 7-től kédem hogy hány éves vagy?

A víztől ilyen nem múló zúgás?

2012. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem vészes amúgy, csak este amikor aludni próbálok akkor hallom az egyik fülemen. megfogadom az előző válaszolók tanácsát, és azét csak megnézetem fülésznél.
2012. ápr. 21. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!