Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fáj a jobb herém lassan...

Mitől fáj a jobb herém lassan több mint már egy hete? Nem annyira vészesen fáj, és nem is egyfolytában, de idegesít a dolog.

Figyelt kérdés

Idáig vizeleti problémáim se voltak (csípős vizelet, véres vizelet stb.), annyira nem is fáj csak az idegesít hogy már 1 hete fájdogál néha-néha és nem akar elmúlni. Talán annyit hozzátennék, hogy amióta idegesít a dolog 1-2 napja, azóta sűrűbben járok vizelni is. Már sok hülyeséget olvastam az interneten, de nem tudom eldönteni valójában mi lehet az oka.

Bármiféle jó tanácsot el fogadok!

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 21. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el urológushoz. hátha here- vagy mellékheregyulladás...az a tuti, ha kikezelik.
2015. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a korod is írhatnád.
2015. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, de úgy tűnik enyhült a fájdalom :) szinte már nem is érzem csak ritkán.
2015. ápr. 25. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!