Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan hányjak?

Hogyan hányjak?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék nem fogyni akarok vagy ilyesmi, csak annyira rosszul vagyok, és annyira hányingerem van, hogy úgy érzem egy kiadós hányás segítene. Megy a hasam is, és hőemelkedésem van. Nem, nem koronavírus, ha nem múlik el hétfőn orvos. De addig is túl kell élnem valahogy. Nagyon rosszul vagyok. Az ujj ledugád nem segít.

2021. márc. 7. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Segít az, csak csináld egy ideig. Esetleg igyál pár deci vizet és utána próbálkozz. Már a kihányt víz látványától is hányhatsz.
2021. márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Köhögsz is? Van köpet? Torkod fáj?


Nekem ugyanez volt múlt héten. Folyamatos hányinger (ilyen fura savas köpettel). Sok köhögés, elég durva torokfájás (nyelni alig bírtam). Szerettem volna hányni, hátha egyszerre felszakad az a valami, mert nagyon hányingerem volt tőle, többször rám jött az öklendezés napközben. De nem jött össze.


Azóta lett egy pozitív covid tesztem is.

2021. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolj az m1-re.
2021. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld köszi, végre ma sikerült hányni és jobban is vagyok, valószínűleg valami gyomorrontás lehetett. Nem fáj a torkom, más nincs, nem is volt, csak amiket írtam, bár ez is elég volt. Neked jobbulást!🙏
2021. márc. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!