Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan hányjak?

Hogyan hányjak?

Figyelt kérdés

Ne arra gondoljatok hogy azért akarok hányni mert fogyni szeretnék vagy valami, mert pontosan tudom hogy fogyni nem úgy kell hogy hánytatom magam és nem eszek meg stb.

Tegnap a suliban színleltem a betegséget ezért hazaküldtek. Nem szeretek színlelni, mert elég rossz színész vagyok :D Még krétát is ettem de még hőemelkedésem sem lett tőle, ezért inkább bekamuztam az ofőmnek hogy hánytam és próbáltam szerencsétlen képet vágni. Mivel nekem olyan színem van úgy általánosságban mint egy vámpírnak simán bevette és haza is küldött. Otthon ugyanúgy eljátszottam hogy mennyire rosszul vagyok és rohangáltam a wc-re "hányni". Persze sose jött semmi, pedig még sós vizet is ittam, amitől szintén nem lettem lázas csak büfögök tőle :D (legalább anyu jobban beveszi a "betegséget"). Eddig tök jól elvoltam, amikor anya valamit sejtett és azt mondta hogy ha következőnek hányok akkor ne húzzam le mert ő is meg akarja nézni. Ha meg nem hányok mehetek suliba. Már az ujjaimat is ledugtam a torkomon amennyire csak tudtam, de semmi. Szóval légyszi írjatok tanácsokat hogy mitől hányhatnék vagy mitől lehetnék lázas. (Igazi láz kéne, mert anyu mindig ellenőrzi hogy nem csinálok-e semmit.)



2016. márc. 22. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
egyel valami romlott, budos, peneszes valamit. igyal unicumot es valami keritesszaggatot egyutt. nyerstojast igyal meg harmat-negyet sotlanul, stb.
2016. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek akarsz egyáltalán lógni? Én ha nagyon sokat eszem, automatikusan hányingerem lesz, szerintem ez valamivel biztonságosabb, mint nyers tojást enni.
2016. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Kinyitod a matek/fizika/irodalom/történelem könyvet, ahol tartotok és megpróbálod megérteni. Ha megérted, örömmel mehetsz iskolába, ha nem bírod megérteni, automatikusan lehányod.
2016. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbálj egy fogkefét ledugni a torkodon, hátha
2020. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!