Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukàm 70 éves, és jövő...

Anyukàm 70 éves, és jövő héten fogja megkapni a kínai vakcinát. Kicsit féltem őt. Megalapozottan?

Figyelt kérdés

Főleg a hosszabb távú mellékhatásoktól féltem, és nem is lehet túl jókat olvasni róla. Màrmint, erről a vakcinàról. Én jobban örültem volna egy Pfizernek, vagy az AstraZenekànak, de ha ezt visszamondja, ki tudja, mikorra kerül sorra, megint...

Különben, a hàziorvosunk asszisztense nagyon dicsérte a Sinopharmot, hogy semmilyen mellékhatásról nem szàmoltak be, akiket ezzel oltottak, pedig direkt kérték őket, hogyha bàrmi van, egyből telefonàljanak. Az oroszra viszont azt mondta,hogy csak makk egészségeseknek lehet beadni, akik max C meg D vitamint szednek. Anyukàm magas vérnyomásos, cukros, 4 éve ràkja is volt...

Köszi előre is!


2021. márc. 7. 02:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Semmi gond nincs a sinopharmmal. Ennyit tudok mondani.
2021. márc. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Az esetleges későbbi szövődmények szempontjából pont a kínai a legbiztonságosabb, mivel ez egy 200 éves módszer. A vírus hatástalanított verzióját juttatják a szervezetbe. Inkább az a bajos vele, hogy kérdéses a hatékonysága, nem tudjuk a százalékot.
2021. márc. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam kicsit, köszönöm szépen a válaszokat! :) Bàr igen, akkor az sem olyan jó, hogy a hatékonyságàról sem tudunk sokat..:/
2021. márc. 7. 04:17
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

65 éves vagyok, elég súlyos tüdőbeteg.

Hétfőn kaptam, nekem semmi rossz hatása nincs eddig.


Az az oltás a jó, ami van.

2021. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Elég sok rokonom, ismerős kapott kínait, semmi bajuk. Pedig ők is 65-73 évesek, és vannak betegségeik is. Jó a kínai vakcina, jól ismert technológia alapján készült, mint az influenza oltás.
2021. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne feltsd, a szuri buli, es az egeszseget vedi.
2021. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Kínai vakcina ellenes vagyok de nem kell aggódni, közöttük vagyok és nincs semmi negatív tapasztalat vele. Szóval lehet még az is hogy teljesen működik.
2021. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. márc. 7. 16:16
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

https://www.youtube.com/watch?v=m-EZg8GfWU4&t=3866s


ajánlom ezt a videot, függetlenül attól h Balázsékat éppen valaki szereti vagy sem (én még mindig megbízhatóbb hírforrásnak tartom mint pl a köztévét, pont az ilyen riportok miatt)


1:04:26-tól van a felkonf,

1:06:43tól kezdődik maga a beszélgetés az immunológus professzorral


én miután meghallgattam, lebeszéltem édesanyámat a kinairol...(mjuk nem kellett sokat győzködni)

2021. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Óh, az nem jó...:/ Köszönöm, meghallgatom mindenképpen! Mondjuk nem tudom, őt le tudnàm-e beszélni róla..
2021. márc. 7. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!