Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukàm 70 éves, és jövő...

Anyukàm 70 éves, és jövő héten fogja megkapni a kínai vakcinát. Kicsit féltem őt. Megalapozottan?

Figyelt kérdés

Főleg a hosszabb távú mellékhatásoktól féltem, és nem is lehet túl jókat olvasni róla. Màrmint, erről a vakcinàról. Én jobban örültem volna egy Pfizernek, vagy az AstraZenekànak, de ha ezt visszamondja, ki tudja, mikorra kerül sorra, megint...

Különben, a hàziorvosunk asszisztense nagyon dicsérte a Sinopharmot, hogy semmilyen mellékhatásról nem szàmoltak be, akiket ezzel oltottak, pedig direkt kérték őket, hogyha bàrmi van, egyből telefonàljanak. Az oroszra viszont azt mondta,hogy csak makk egészségeseknek lehet beadni, akik max C meg D vitamint szednek. Anyukàm magas vérnyomásos, cukros, 4 éve ràkja is volt...

Köszi előre is!


2021. márc. 7. 02:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

érdekes, ő az Astra Zenicát egy kitűnő oltásnak tartja... furi. Egyébként nem mond rosszakat a kínairól, de érdemes azt figyelembe venni, hogy melyik politikai nézethez húz. Nincs baj a kínaival, szerinted, a gazdag arabok, elfogadnák, ha baj lenne velük? Illetve, nem csak az Unióban élnek emberek, a többi kontinensen is emberek élnek.

A kínai véd az összes mutáció ellen, a mostani nyugatinál már már készítik az újabb verzióját az oltóanyagoknak, hogy még hatékonyabb legyen a legújabb mutáció ellen.

Gondolkozz egy kicsit kérdező. Ne egy videót belinkelő vkire hallgass, hanem azokra, akik már megkapták

És ami még igaz

Minden oltás jobb, mint a vírus. Megvéd a haláltól.

2021. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%

Én más okból, de voltam már lélegeztető gépen.

Nem embernek való.

Arról beszéld le a nagyit!

Nem is beszélve a mellékhatásairól.

2021. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
42%

11esre reagálnék:


miből gondolod h politikai okokból favorizálja a nemkínai vakcinákat? Én nem hallom, h bármikor bemondaná h DK szavazó. (hozzáteszem a sputnik-ról egy rossz szót nem mond, sőt a kínairól se beszél le senkit, csak a rangsorban az utolsónak sorolja. De őt is elmondja, h még mindig jobb mint a vírust elkapni.)


A gazdag arab országok ugyanúgy berendeltek egy valag pfizert, mint kína (Kína konkrétan 100millió pfizert rendelt magának [link] nekem ez is kicsit visszás. Felteszem a gazdag, jómódú kínaiak, arabok megkapják a pfizert, az alsóbb rétegeknek meg kuss van, és megkapják a sinopharmot, meg a társait. De ez saját spekuláció, nem kell készpénznek venni


a kínai ugyannnyira véd a mutációk ellen mint a többi, ezen kár rugózni

[link]


Végül pedig: én nem kértem h bárki hallgasson rám, én semmilyen tanácsot nem is adtam h ki mivel oltassa meg mivel neoltassa be magát, én ajánlottam egy riportot, amiben egy virológus kifejti a véleményét. Innentől mindenki a maga által begyűjtött információk alapján tud döntést hozni.


(jaés a kínaival egyelőre nincs határátlépés karantén nélkül pl Lengyelországba, de itt is van/lesz bőven ellentmondás:

[link]


Szóval biztos jó a kínai, de van jobb. Ennyi a saját véleményem

2021. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%

javitva az elromlott linkek:


[link]


[link]

2021. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#13

"Szóval biztos jó a kínai, de van jobb."


Hát épp ez a kérdés: hol?

2021. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kínai! Bevált és hatékony technológia alapján gyártják. Nyugodtan adassátok be. Itt sokan megkapták ezt az oltást, senkinek nincs baja tőle.
2021. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#13

"Felteszem a gazdag, jómódú kínaiak, arabok megkapják a pfizert, az alsóbb rétegeknek meg kuss van, és megkapják a sinopharmot, meg a társait."


Ez az, hogy a kínai olcsó lehet, de mi mégis drágábban vettünk, mint bármelyiket.

2021. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
fúde lelettem szavazva a válaszaimmal, pedig én voltam az egyetlen aki nem azt a dögunalmas fideszes narratívát durrogtatta h a kínai jól bevált régi technológián alapuló vakcina, hanem forrásmegjelöléssel jeleztem mi alapján mondok bármit. De rendben, nyomjátok csak a reklámszöveget, tegnap véletlenül láttam, hogy az M1en egy virológus a híradóban győzködte a nézőket, hogy ne féljenek a Pfizertől(!!) meg a Modernától (!!). Mintha annak lenne nagy az elutasítottsága.. Érdekes, amikor hétvégén kíváncsiságból elmentem egy oltópontra hátha kapok egy astrazenecát, a sorban állva kiderült h a fele társaság még sms-t sem kapott, krónikus betegsége sincs, csak a kínait akarja mindenki megúszni..
2021. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
43%
Kedves 18-as én felpontoztalak! :)
2021. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%

#18, te úgy jársz az oltópontokra mint én a piacra a kofákhoz. Benézek egyiket másikhoz, hátha van szép kelbimbó.

Melyik országban megy ez ilyen lazán?

2021. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!