Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukàm 70 éves, és jövő...

Anyukàm 70 éves, és jövő héten fogja megkapni a kínai vakcinát. Kicsit féltem őt. Megalapozottan?

Figyelt kérdés

Főleg a hosszabb távú mellékhatásoktól féltem, és nem is lehet túl jókat olvasni róla. Màrmint, erről a vakcinàról. Én jobban örültem volna egy Pfizernek, vagy az AstraZenekànak, de ha ezt visszamondja, ki tudja, mikorra kerül sorra, megint...

Különben, a hàziorvosunk asszisztense nagyon dicsérte a Sinopharmot, hogy semmilyen mellékhatásról nem szàmoltak be, akiket ezzel oltottak, pedig direkt kérték őket, hogyha bàrmi van, egyből telefonàljanak. Az oroszra viszont azt mondta,hogy csak makk egészségeseknek lehet beadni, akik max C meg D vitamint szednek. Anyukàm magas vérnyomásos, cukros, 4 éve ràkja is volt...

Köszi előre is!


2021. márc. 7. 02:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én még a kínairól nem olvastam durva mellékhatást, az Astrazenecánál vannak ugye a vérrögök, ami elég ritka, de aki beleesik, azt nem vigasztalja, hogy több millióan megúszták.
2021. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

az astra zenecával kapcsolatban úgy derülnek ki problémák, hogy bevolt vizsgálva mindenféle testület által...a kínai még ennyit se mondhat el magáról. Egyelőre ennyi visszzhangja van:


[link]


(ettől függetlenül remélem Édesanyád jól van, akár megkapta az oltást, akár nem)

2021. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"az astra zenecával kapcsolatban úgy derülnek ki problémák, hogy bevolt vizsgálva mindenféle testület által"

Ez nem így van, a problémák az oltások során jönnek ki. A testületek többnyire a dokumentációt vizsgálják, az eddigi adatokat. Semmilyen bevizsgálással nem tudják megállapítani, hogy egy adott vakcina milyen súlyos mellékhatásokat és hány embernél fog okozni.

A kínairól a telexes cikk alapján sem lehet többet tudni. Minthogy az Arab Emírség nem nyilatkozik, és a harmadjára beoltott embereknél nem is néznek antitesteket, így bármi állhat mögötte. Azt is el tudom képzelni, hogy valami korrupció áll a háttérben, valaki lenyúlta a vakcinákat, hogy eladja, és ehelyett placebót kaptak az emberek, ezért kapnak most újra oltást.

2021. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!