Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A benzin hogyan károsítja a...

Bulcsando kérdése:

A benzin hogyan károsítja a tüdőt , mi csinál vele pontosan mi történik olyankor ha bekerül miért okoz maradandó károkat ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 03:37
 1/6 anonim ***** válasza:
www.hazipatika.com/betegsegek_a_z/szenhidrogenek_foleg_uzemanyagok_altal_okozott_mergezesek/870/amp
2021. márc. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de nem írja le hogy hogyan teszi tönkre a tüdőt
2021. márc. 7. 03:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig csoportokra is van szedve...
2021. márc. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne szipózd a benzint,ennyi a tanácsom.Nálunk rehabon az egyik csaj ezt csinálta a szerszámos kamrában,le is bukott.Sok minden kábító hatású dolgot kipróbáltam már régen én is,mondok egy nem hétköznapit,szívtam már gázt elég sokszor a palackból,na az aztán tényleg behalluztatott,de olyat még addig a pillanatig nem is hallottam,hogy a benzintől is be lehet állni.Nem tudom mik a hatásai,vagy milyen károkat okoz a szervezetnek,de az biztos hogy nincs semmi értelme.Úgyhogy ha ezért tetted fel ezt a kérdést,javaslom állj le vele,vagy ha csak azért,mert kiakarod próbálni,akkor is.
2021. márc. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
mint szerves oldószer, megtámadja a sejtmembránokat (kioldja a lipid részeket), ezáltal a membrán szétesik, a sejt elpusztul stb.
2021. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De miért csak a tüdőnek káros ?
2021. márc. 8. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!