Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez az FFP2 maszk felvásárlá...

Mi ez az FFP2 maszk felvásárlási őrület? Ki találta ki, hogy hétfőtől ez lesz kötelező? A KÖZLÖNY NEM ÍRJA SEHOL! Magyarázat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Had vegye a sok hülyéje drágán, meg is érdemlik.

És egyébként, ha kötelező lett volna, hogyan képzelik az ellenőrzést, a rendőr kiszáll a rendőrkocsiból, mert 27 méterről kiszúrja, hogy az én maszkom nem is 2-es, hanem csak 1-es?

2021. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"És egyébként, ha kötelező lett volna, hogyan képzelik az ellenőrzést, a rendőr kiszáll a rendőrkocsiból, mert 27 méterről kiszúrja, hogy az én maszkom nem is 2-es, hanem csak 1-es?"


Á nehidd, pesten felszállnak a közterületesek, rendőrök a buszokra, villamosra, meg este 9-10 után már levillognak ha gyalog vagy az utcán és kutya sincs veled.

Mondjuk csak rádszólnak, én bírságról még nem hallottam senkitől.

2021. márc. 7. 21:35
 13/17 anonim válasza:
84%

Azt mondták akkor tehetik kötelezővé ha lesz elég és mindenki fog tudni venni.

Hát pár napja olvastam egy cikket, hogy nem sokára lesz elég...

Szóval még benne van a pakliban, hogyha eddig nem is de még behozhatják majd.

Sok helyen most megint lement az ára, hát nem tudom szerintem érdemes beszerezni pár darabot most olcsóbban mert ha tényleg behozzák megint egekben lesz az ára.

2021. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

:D


Én már csak és kizárólag a Magyar Közlönynek hiszek!

2021. márc. 9. 09:29
 15/17 anonim válasza:
84%

Én amúgy rendeltem 40 darabot. :D

Viszont inkább azért rendeltem mert jobban véd illetve van a családba krónikus beteg és neki ha kell mennie valahova akkor ezt használja inkább nála azért fontos, hogy tényleg jobban védjen. Na meg akkor már a család többi tagja is ezt használja, hogy haza se hozzunk semmit neki. Igazából mi őt féltjük nem magunkat akik jó esetben lazán megúsznák ha elkapnánk, de hát ugye sose tudni.

2021. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt jól teszed, ha csak a Közlönynek hiszel, nem is csodálom ebben a káoszban, amikor mindenki mindent nyilatkozik, meg az ellenkezőjét is... de igaz, még kötelezővé tehetik. Meglátjuk.
2021. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
31%
covidhiszti, néphülyítés
2021. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!